تقدیررئیس مجلس از عملکرد بنیاد شهید در رسیدگی به امور خانواده ایثارگران
سرویس سیاسی – اجتماعی: رئیس مجلس شورای اسلامی‌تاکید کرد: عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران برای دیدارهای منظم با خانواده‌های شهدا و ایثارگران سبب ایجاد آرامش در بین این خانواده‌ها شده است.

دکتر علی لاریجانی دیروز در دیدار نوروزی حجت‌الاسلام و‌المسلمین سید محمد علی شهیدی معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسئولان ارشد بنیاد با اشاره به عملکرد بنیاد طی دو سال گذشته افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران یکی از دستگاه‌های اجرایی است که طی دو سال گذشته خیلی خوب عمل کرده است.

وی در ادامه با اشاره به تاثیر خصوصیات شخصی حجت‌الاسلام و‌المسلمین شهیدی در پیشبرد کارهای بنیاد، بر اهمیت بعد عاطفی دیدارها با خانواده‌های شهدا و ایثارگران تاکید کرد و گفت: مجلس شورای اسلامی‌همچنین آمادگی دارد در زمینه پیشنهادات بنیاد برای کارآفرینی ایثارگران همکاری بیشتری داشته باشد. همچنین در دیدار، حجت‌الاسلام و‌المسلمین شهیدی با تبریک سال نو به ارائه گزارشی از عملکرد این بنیاد در حوزه‌هایی شامل ساماندهی گلزار شهدا، اشتغال ایثارگران، مسکن و درمان ایثارگران و همچنین اقدامات انجام شده برای شهدای مدافع حرم و شهدای منا و اصلاحات ساختاری در سازمان بنیاد پرداخت.

نماینده ولی فقیه در بنیاد با اشاره به پرداخت معوقات ایثارگران از سال ۷۶ تا ۹۰ و اقدامات انجام شده برای پرداخت معوقات سال ۹۱ در مناطق محروم، گفت: قدم‌های خوبی در این زمینه برداشته شده است.

لازم به ذکر است بنیاد شهید و امور ایثارگران در قالب طرح سپاس از سال ۹۲ تاکنون با همراهی مسئولان شهرستانی، استانی و کشوری، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را در برنامه خود قرار داده است.

نسخه مناسب چاپ