هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا
سپاهان باخت، ذوب آهن صدرنشین شد
 

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم بنیادکار ازبکستان به برتری رسید.

به گزارش مهر، در ادامه رقابت های هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه فولادشهر میزبان بنیادکار ازبکستان بود که این دیدار در پایان با برتری ۵ بر ۲ ذوبی ها به پایان رسید. دانیال اسماعیلی فر(۳)، وحید محمدزاده(۳۴)، مهدی رجب زاده (۵۰) کاوه رضایی(۶۹) و مرتضی تبریزی(۸۷) برای ذوب آهن گل زدند و ساتو مینوری(۷۷) و نورماتوف(۸۹) برای بنیادکار گلزنی کردند.

شاگردان گل محمدی در این دیدار که با استقبال خوبی هم مواجه نشده بود خیلی زود توانستند دروازه حریف را باز کنند و به همین خاطر در ادامه با وضع روحی بهتری کار را دنبال کردند. تیم بنیادکار هم در نیمه اول حرفی برای گفتن نداشت و نتوانست نمایش قابل قبولی داشته باشد.شروع نیمه دوم هم برای ذوب آهن خوب بود و این تیم توانست در دقیقه ۵۰ توسط کاپیتان مهدی رجب زاده به گل سوم دست پیدا کند. در ادامه هم شاگردان گل محمدی تیم برتر میدان بودند و توانستند در دقیقه ۶۹ با فرار کاوه رضایی به گل چهارم برسند، اما در دقیقه ۷۷ بنیادکار موفق شد با ضربه سر، اولین گل تیم ازبکی را وارد دروازه ذوب آهن کند. تیم ذوب آهن در ادامه بازی توسط کاپیتان تعویضی خود به گل پنجم رسید، اما بار دیگر بنیادکار در دقیقه ۸۹ روی ضربه کرنر موفق به گل زنی شد.تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با این پیروزی ۸ امتیازی شد و به صدر جدول گروه دوم صعود کرد و از شانس بالایی برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا برخوردار است. تیم بنیادکار ازبکستان هم ۲ امتیازی باقی ماند.

باخت دوباره سپاهان به لوکوموتیو

همچنین تیم فوتبال سپاهان با پذیرش شکست برابر لوکوموتیو ازبکستان شانس خود برای صعود به مرحله دوم لیگ قهرمانان آسیا را تا حد زیادی از دست داد.

تیم های فوتبال لوکوموتیو ازبکستان و سپاهان اصفهان دیروز در چارچوب هفته چهارم رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا در تاشکند برابر هم قرار گرفتند که این بازی را تیم لوکوموتیو با حساب یک بر صفر پیروز شد. تیم ازبکستان در دیدار رفت که در اصفهان برگزار شده بود هم ۲ بر صفر پیروز شد.نیمه نخست این دیدار گلی در بر نداشت. در این نیمه دو تیم بازی نسبتا کسل کننده ای را برگزار کردند که در این بین تیم میزبان یکی دو موقعیت ایجاد کرد که یک بار رحمان احمدی ضربه مهاجم حریف را از گوشه چپ محوطه جریمه دفع کرد و در مرتبه دیگر شوت محکم سرور چپاروف به بالای دروازه رفت.

در نیمه دوم تیم لوکوموتیو بازی را بهتر شروع کرد و در دقیقه ۵۴ روی فرار عبدالخلیکف و ضربه دقیق او در مصاف تک به تک با رحمان احمدی به گل رسید. بعد از این گل تیم سپاهان تغییراتی ایجاد کرد و خلعتبری و منوچهری را به ترکیب خود اضافه کرد و چندین بار توانست موقعیت هایی را خلق کند که مهمترین آن در دقیقه ۸۷ رقم خورد و پریرا روی پاس غفوری دروازه میزبان را باز کرد که کمک داور آن را آفساید گرفت. در وقت های اضافه قائدی فر با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد.

لوکوموتیو با این برد ۸ امتیازی شد و موقتا در صدر جدول گروه Aقرار گرفت. تیم النصر امارات با یک بازی کمتر و ۵ امتیاز دوم است. سپاهان با ۳ امتیاز در رده سوم جای دارد.

نسخه مناسب چاپ