اقتصاد مقاومتی در سایه تعامل سازنده محقق می‌شود‏
اراک – خبرنگار اطلاعات:‏ نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری در سایه تعامل سازنده بین مدیران دستگاه‌های اجرایی، صنایع و مردم محقق می‌شود.

آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی در دیدار با مدیر درمان تأمین اجتماعی استان مرکزی افزود: مدیران و مسئولین دستگاه‌های اجرایی و صنایع باید بدانند که اقتصاد مقاومتی فقط یک شعار نیست بلکه میدان عمل، تلاش و فداکاری است.

وی اضافه کرد: مقام معظم رهبری با مطالعه دقیق و کاربردی از شرایط فعلی ایران اسلامی در منطقه و جهان، اقتصاد مقاومتی را تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی عنوان کردند، بنابراین مسئولان و دولتمردان باید با برنامه‌ریزی‌های کاربردی زمینه تحقق این خواسته معظم له را فراهم کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ادامه داد: اساس انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام راحل بر پایه وحدت و تعامل است که مسئولان و دولتمردان باید این مهم را سرلوحه امور خود قرار داده و فارغ از هر گونه جناح بازی‌های سیاسی برای توسعه اقتصادی کشور برنامه ریزی کنند.

دکتر بابک عدلی مدیر درمان تأمین اجتماعی استان مرکزی هم با اشاره به خدمات شبانه‌روزی بیمارستانهای امام خمینی(ره) اراک، شهید دکترچمران ساوه، بیمارستان شازند و پلی کلینیک شبانه روزی ابن سینا به مراجعین و میهمانان نوروزی در طول تعطیلات عید نوروز گفت: نوروز در بخش سرپایی به تعداد ۲۴ هزار و ۲۶۷ نفر و در بخش بستری تعداد ۹۳۲ نفر از خدمات درمانی بهره‌مند شده‌اند.‏

نسخه مناسب چاپ