محمدباقر صدوق از مدیران پیشکسوت محیط زیست درگذشت
 

سرویس سیاسی- اجتماعی: محمدباقر صدوق از مدیران پیشکسوت محیط زیست کشور که از بیماری قلبی رنج می برد، روز یکشنبه ۲۲ فروردین دار فانی را وداع گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست،صدوق فرزند روحانی مبارز شهید حجت الاسلام ‌محمد صادق صدوق بود و در سال های پس از انقلاب عنوان هایی از جمله مدیرکل محیط زیست استان خراسان، مدیرکل محیط زیست استان مرکزی، مدیرکل محیط زیست استان هرمزگان، مدیرکل محیط زیست استان تهران، سرپرست دفتر برنامه ریزی ‌سازمان محیط زیست و معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان را عهده دار بود.

معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با صدور پیامی درگذشت دکتر محمدباقر صدوق را تسلیت گفت.در متن پیام تسلیت معصومه ابتکار آمده است:

اینک که مرگ؛ حقیقت انکارناپذیر زندگی، ما را در غم فقدان از دست دادن دکتر محمدباقر صدوق عضو موثری از خانواده بزرگ محیط زیست کشور نشانده است، این ضایعه را به خانواده ایشان و عموم هموطنان تسلیت می گویم.علاقه و اهتمام ویژه دکتر صدوق برای حفظ محیط زیست از خاطر فعالان و علاقمندان به این حوزه پاک نخواهد شد. از نزدیک شاهد بودم که مرحوم محمدباقر صدوق هر جا توانست برای گسترش فرهنگ حفاظت از محیط زیست تلاش کرد و گام های موثری نیز در دوران خدمت خود برای محیط زیست کشور برداشت.

برای آن سفر کرده، رحمت واسعه الهی و برای خانواده وی صبر و اجر مسئلت دارم.

نسخه مناسب چاپ