نشر فرهنگ دفاع مقدس یک تکلیف است
ملایر ـ خبرنگار اطلاعات: نشر فرهنگ دفاع مقدس به عنوان یک سرمایه عظیم بین نسل جوانان، یک تکلیف است.

مصطفی آزادبخت فرماندار ویژه ملایر با بیان مطلب بالا، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری افزود: جوانان ما در اوج شور و اشتیاق جوانی، پا روی احساس خود گذاشته و در دفاع مقدس به دین خود عمل کردند.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس موجب الگوگیری ملت‌های مسلمان از ما شد، افزود:

اگرچه تاکنون توانستیم از این سرمایه عظیم برداشت کنیم، اما به نحو مطلوب بهره‌برداری لازم را از این جنگ تمام نشدنی نداشتیم.

آزادبخت ادامه داد: تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید از همه توان خود برای برگزاری متفاوت هفته دفاع مقدس نسبت به سال‌های گذشته تلاش کنند و منتظر انجام این اقدام به عنوان کار اداری نباشند.

وی خواستار اطلاع‌رسانی لازم در زمینه برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس، همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی و چاپ ویژه‌نامه دفاع مقدس با همکاری نهادهای اجرایی شد.

داود مهدوی مسئول فرهنگی سپاه ناحیه ملایر نیز گفت: راویان دفاع مقدس علل وقوع جنگ، اوضاع سیاسی ایران در آستانه جنگ، نقش امام راحل و ولایت‌پذیری مردم و شبهه‌های موجود در زمینه دفاع مقدس را تبیین و بیان می‌کنند.

وی همچنین از برگزاری شب خاطره با حضور رزمندگان دفاع مقدس، برپایی نمایشگاه دفاع مقدس در تمام رده‌های سپاه و مدارس، روستاهای پرجمعیت و پایگاه‌های مقاومت و گروه ۴۳ مهندسی امام علی(ع) خبر داد.

نسخه مناسب چاپ