تیم فوتبال هفت نفره ایران به دانمارک می رود
رقابتهای بین المللی فوتبال CP ۲۰۱۶، به منظور انتخابی مسابقات قهرمانی جهان مرداد ماه امسال به میزبانی دانمارک برگزار می شود.

به گزارش فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان، این مسابقات آخرین فرصت دریافت سهمیه حضور در رقابت های قهرمانی جهان است و تیم هایی که موفق به شرکت در این مسابقات نشوند، از حضور در رقابت های قهرمانی جهان باز می مانند.

رقابت های جهانی سال ۲۰۱۷ با حضور ۱۶ تیم برگزار می شود که از این میان، ۸ تیم اول مسابقات جهانی ۲۰۱۵ که به میزبانی انگلستان برگزار شد به صورت مستقیم سهمیه مسابقات جهانی ۲۰۱۷ را کسب کردند و ۸ تیم دوم هم از مسابقات دانمارک، مجوز حضور در این رقابت ها را خواهند گرفت.

تیم ملی فوتبال CPکشورمان هم سال گذشته به دلیل کارشکنی انگلستان، میزبان مسابقات جهانی ۲۰۱۵ در صدور روادید، از حضور در این مسابقات بازماند و سهمیه پارالمپیک را هم از دست داد.بر این اساس، نمایندگان ایران مرداد ماه سال جاری در مسابقات انتخابی قهرمانی جهان ۲۰۱۷ حضور می یابند و برای کسب سهمیه مسابقات جهانی تلاش می کنند.حسین صالح، به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال CPمعرفی شده است و پس از معرفی ترکیب تیم ملی، اردوهای آمادگی برای شرکت در مسابقات دانمارک برگزار خواهد شد.

نسخه مناسب چاپ