بزرگترین پروژه مشارکتی شهرداری اردبیل فعال شد
اردبیل ـ خبرنگار اطلاعات: بزرگترین پروژه مشارکتی شهرداری اردبیل با هدف سرعت دادن به پروژه‌های مشارکتی فعال شد.

حمید لطف اللهیان شهردار اردبیل در بازدید از عملیات اجرایی پروژه‌ تیراژه اردبیل گفت: مجتمع چند منظوره تجاری،‌ تفریحی، فرهنگی و شهربازی سرپوشیده تیراژه اردبیل در ۷ طبقه ساخته می‌شود.

او افزود: این طبقات شامل ۳ طبقه زیرین و ۴ طبقه روی سطح با اسکلت بتن آرمه با مشارکت شهرداری اردبیل و سرمایه‌گذار بخش خصوصی در حال ساخت است.وی اضافه کرد: این مجموعه دارای پارکینگ هوشمند با ظرفیت بیش از ۵۰۰ دستگاه خودرو، هایپر مارکت به وسعت ۱۰ هزار متر مربع، فودکورت به وسعت ۱۵۰۰ متر مربع و همچنین سینما به وسعت ۲۰۰۰ متر مربع است.

شهردار اردبیل گفــت: مجمـوعـه فوق شامل واحـــد‌های تجاری بـــا بیش از ۴۲ هزار متر مربع و شهر بازی سرپوشیده به وسعت ۸۰۰ متر مربع است که امیدواریم امسال با سرعت عملیات بیشتر روند اجرایی آن را شاهد باشیم. وی از ارائه بسته‌های تشویقی ساخت پارکینگ در شهر اردبیل برای نخستین بار در این شهر خبرداد و اضافه کرد: از جمله این بسته‌ها ارائه پروانه رایگان برای ساخت پارکینگ و اختصاص پروانه رایگان ۱۵درصدی از زیربنا به صورت تجاری است. لطف‌اللهیان ادامه داد: شهرداری پس از ساخت پارکینگ ضمانت خرید آن را منعقد می‌کند که این خود به نفع بخش خصوصی است.

شهردار اردبیل رویکرد شهرداری را حمایت از سرمایه‌گذاران در حوزه‌های مختلف بیان کرد و گفت: تلاش جدی بر این است تا بتوانیم یک شرایط مطلوب‌تری را در سرعت بخشیدن به اجرای پروژه ها شاهد و ناظر باشیم.

نسخه مناسب چاپ