سردار کمالی:تغییری در خدمت سربازی ایجاد نمی‌شود
 

به دنبال انتشار خبری درباره تغییر و تحول در خدمت سربازی، جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستادکل نیروهای مسلح این خبر را تکذیب کرد.

سردار موسی کمالی در گفتگو با ایسنا درباره انتشار خبری درباره تغییر و تحول در خدمت سربازی و ایجاد طرح‌های متحول‌کننده در آن که از قول امیرباقری معاون نیروی انسانی ستادکل نیروهای مسلح در برخی سایت‌ها و رسانه‌ها منتشر شد، گفت: پس از انتشار این خبر با امیر سرتیپ باقری صحبت کردم و صحت آن را جویا شدم که متاسفانه مشخص شد چنین خبری صحت نداشته است و ایشان نیز اعلام کردند که در چند ماه اخیر صحبت یا مصاحبه‌ای در این زمینه نداشتند.

وی با بیان این که ستادکل نیروهای مسلح پیگیر انتشار این خبر و منبع اولیه منتشرکننده آن است، اظهارنظر کرد: بنابراین خبری که تحت عنوان تغییر و تحول در خدمت سربازی منتشر شده بود، تکذیب می‌شود.

جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستادکل نیروهای مسلح ادامه داد: همان‌طور که بارها اعلام شده است خبرهای مربوط به سربازی فقط از سوی ستادکل نیروهای مسلح و سازمان وظیفه عمومی‌اعلام می‌شود و از رسانه‌ها می‌خواهیم به اخباری که از منابع و افراد ناشناس منتشر می‌شود، توجه نکنند.

نسخه مناسب چاپ