۸۶ تقاضای سرمایه گذاری در بخش گردشگری مشکین‌شهر
 

اردبیل ـ خبرنگار اطلاعات:۸۶ مورد تقاضا برای سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری به فرمانداری این شهرستان واصل شده است.

ابراهیم امامی اردبیل فرماندار مشکین شهر در جمع مدیران این شهرستان افزود: با هدف رونق بخشی به محورهای توسعه شهرستان و تحرک بخشی به اقتصاد منطقه طرح تدوین سند توسعه معادن وگردشگری مشکین شهر آماده شده وبه‌زودی عملیاتی می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت آب‌های گرم معدنی در جذب گردشگر از ادامه عملیات بهسازی مسیر این مکان‌های سیاحتی تا چند روز آینده خبر داد و گفت: نوروز امسال با وجود نامساعد بودن شرایط جوی وکاهش آمار مسافر در برخی از مناطق کشور شهرستان مشکین شهر شاهد رشد ۳۰درصدی مسافران بود.‏

امامی همچنین از تشکیل کارگروه ویژه اقتصاد مقاومتی در این شهرستان خبر داد و بر اهتمام همگانی در راستای تحقق شعار سال در مقیاس شهرستانی تاکید کرد.

در این جلسه حجت الاسلام با وقار امام جمعه مشکین شهر نیز با تاکید بر لزوم احیای فریضه امر به معروف ونهی از منکر در ادارات، شرکت‌ها وسازمان‌های دولتی وغیر انتفاعی داشتن وجدان کاری، نظم وانضباط اداری، حفاظت از بیت المال و تکریم ارباب رجوع را از شاخصه‌های مسئولان نظام اسلامی دانست.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل نیز در این نشست با بیان این‌که استان اردبیل به عنوان استان حسینی در کشور شناخته شده است و در جریان همایش اربعین حسینی جزو استان‌های برتر کشور بود، افزود: این استان متاسفانه در امر بازسازی عتبات از جایگاه مناسبی در بین استان‌های کشور بر خوردار نیست.

اسفندیارهوشیار همچنین خواستار کمک ومساعدت بیشتر مردم استان اردبیل درامر بازسازی عتبات شد.

نسخه مناسب چاپ