‎‎تأکید وزیر کشور بر مبارزه همه جانبه با مواد مخدر و روان‌گردان‌ها
 

سرویس خبر: وزیر کشور و دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: مبارزه همه جانبه با مواد مخدر و روان‌گردان‌ها با رویکرد اجتماعی و استفاده از ظرفیت‌های مردمی اولویت اول این ستاد با مواد مخدر است.

به گزارش روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی در نخستین دیدار خود با معاونان و مدیران کل این ستاد افزود: یکی از دغدغه‌ها و نگرانی‌های اصلی مردم مسئله اعتیاد است که باید با کمک گرفتن از خود مردم این مشکل را حل کرد و بنده نیز مصمم هستم با رعایت قوانین و مقررات و با همکاری تمامی اعضای عضو و مرتبط ستاد مبارزه با مواد مخدر با جدیت و سلامت این کار را به پیش ببریم.

دبیرکل ستاد افزود: در جمهوری اسلامی ایران تجربه نشان می‌دهد هر کجا که از مردم کشور در مسائل بزرگ کمک خواسته شده است، آنها نهایت یاری را رسانده‌اند.

وی خطاب به معاونان و مدیران کل دبیرخانه ستاد، سه شرط مهم در همکاری را امانت‌داری، صداقت و وفاداری برشمرد و افزود: مادامی که این سه شرط رعایت شود همکاری‌ها نیز ادامه خواهد داشت، لذا باید تعارفات را کنار بگذاریم و صادقانه با یکدیگر کار کنیم.

رحمانی فضلی با اشاره به بازرسی و نظارت دستگاه‌های نظارتی گفت: روش کار با اینجانب، کار شفاف و تعامل سازنده با سازمان‌ها و دستگاه‌های ذیربط است و تمامی کارکنان باید براساس قوانین و مقررات انجام وظیفه کنند، روش کار این نیست که عیب دیگران را پوشش دهیم و گناه آنان را به عهده بگیریم بلکه هر شخصی، با توجه به مسئولیتی که بر عهده دارد باید پاسخگوی اقدامات خود باشد.

نسخه مناسب چاپ