نامه فرماندار نیشابور به وزیر بهداشت
نیشابور‌ ـ خبرنگار اطلاعات: فرماندار نیشابور از ارائه نامه خود به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در انتقاد به توجه نکردن به تأمین زیر ساخت‌های سلامت این شهرستان خبر داد.

دکتر غلامحسین مظفری در همایش بزرگداشت هفته سلامت در فرهنگسرای سیمرغ این شهرستان گفت: با این‌که «سلامت» محور برنامه‌های دولت است، کماکان این موضوع در نیشابور محروم و مظلوم واقع شده است.

وی افزود: باید سرانه بودجه حوزه سلامت را نه براساس مسائل و تقسیمات سیاسی بلکه براساس سرانه جمعیت تنظیم کرد.

رئیس کار گروه بهداشت و درمان نیشابور از این‌که هفت سال پیش زمین سومین بیمارستان دولتی نیشابور به مرحله اول ساخت مسکن مهر اختصاص یافت انتقاد کرد، گفت: این در حالی بود که فونداسیون بیمارستان در زمین یاد شده ایجاد شده بود، او گفت: مسئولان وقت بهتر بود به جای این زمین به دنبال جاهای دیگر می‌رفتند تا مردم در حوزه سلامت دچار عقب‌ماندگی شدید نسبت به سایر شهرستان‌های همجوار نشوند. وی فعالیت در مرکز اورژانس را به لحاظ روحی بسیار سخت برشمرد ولی از پرسنل این مرکز دعوت کرد با توجه به این‌که برخی از مراجعان فقط سالی یک‌بار با این مرکز ارتباط برقرار می‌کنند، پرسنل دلسوز اورژانس همچنان، صبر، حوصله، متانت و خویشتن‌داری خود را حفظ کرده و به مردم مضطرب و نیازمند خدمات مناسب ارائه دهند.

نسخه مناسب چاپ