عارف: تفکر اصلاح‌طلبی شکست‌ناپذیر است
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام معتقد است که بی‌انگیزگی و خودبرتربینی، بزرگترین آفتی است که می‌تواند به فعالیت سیاسی جوانان لطمه بزند.

به گزارش ایسنا، محمدرضا عارف در دیدار جمعی از اعضای هیات اجرایی همایش ستاد ملی جوانان اصلاح‌طلب که چندی پیش در شهرکرد برگزار شد، در سخنان کوتاهی با قدردانی از تلاش‌ آنها برای برگزاری این همایش، بر ضرورت حفظ انسجام شکل گرفته میان اصلاح‌طلبان به ویژه بدنه جوان آن تاکید کرد و گفت: برخی چهره‌های سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری آنچنان در توهم شکست به سر می‌بردند که تا روزهای قبل از برگزاری انتخابات در سخنانشان ناامیدی موج می‌زد ،ولی جوانان با وجود محدودیت‌های فراوان در شور و نشاط انتخاباتی سهم بسزایی داشتند و باید قدردان جوانان بود که ناامیدی بر آنها غلبه نکرد و موجب پیروزی گفتمان اصلا طلبی- اعتدالگرا در انتخابات شد.

وی با بیان این که “در انتخابات ریاست جمهوری شکافی که بین نسل اول و نسل سوم بود تا حدودی ترمیم شد”، گفت: آنچه مهم است این که جوانان اصلاح‌طلب باید نگاه بلندمدتی در برنامه‌های خود داشته باشند و از ایده‌ها و طرح‌های کلیشه‌ای که متناسب با زمان فعلی نیست دوری کنند.

رئیس بنیاد امید ایرانیان تاکید کرد: تفکر اصلاح‌طلبی شکست‌ناپذیر است زیرا ارتقا و اعتلای کشور و انقلاب اسلامی از مسیر اصلاح‌طلبی و به دست جوانان محقق خواهد شد.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام توصیه‌هایی به جوانان کرد و گفت: بی‌انگیزگی و خودبرتربینی بزرگترین آفتی است که می‌تواند به فعالیت‌های شما ضربه بزند. تلاش کنید در ورطه افراط و تفریط نیفتید و با منش و روش اصلاح‌طلبی بدنبال گسترده‌تر کردن فعالیت‌های خود و جذب حداکثری جوانان کشور باشید.

همچنین در این دیدار، تندیس ستاد ملی جوانان اصلاح‌طلب به محمدرضا عارف اهدا شد.

نسخه مناسب چاپ