اعزام ۲۰ هزار زائر از استان مرکزی به مرقد مطهر امام‌(ره)
اراک ـ خبرنگار اطلاعات: معاون هماهنگ‌کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی از اعزام ۲۰ هزار زائر و دوستدار امام راحل در سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی از این استان به مرقد مطهر خبرداد.

سرهنگ پاسدار محسن گلشن‌زاده در جمع خبرنگاران با بیان این‌که این زائران توسط ۶۰۰ دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس به مرقد امام راحل اعزام می‌شوند، افزود: برای تامین رفاه و آرامش زائران حرم امام‌راحل ۱۳۷ پزشک و پزشکیار به همراه ۳۵ دستگاه آمبولانس مجهز به مرقد مطهر امام‌خمینی‌(ره) اعزام می‌شوند.

وی برپایی ایستگاه‌های صلواتی در مبادی ورودی استان مرکزی، برگزاری نمایشگاه کتاب از آثار امام‌خمینی‌(ره) و فضاسازی شهری را از مهم‌ترین برنامه‌های ستاد برگزاری آیین ارتحال امام راحل در نقاط مختلف استان مرکزی اعلام کرد.

او اضافه کرد: ایام ارتحال ملکوتی امام‌راحل، فرصتی برای انتقال اندیشه‌های ناب، رفتار، منش، زندگانی و ابعاد گوناگون زندگی آن شخصیت فرزانه به نسل جوان است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی با بیان این‌که امام‌خمینی‌(ره) با تحقق انقلاب اسلامی ایران، اسلام را احیا و به دنیا عرضه کرد، افزود: آثار و بازتاب اندیشه‌های امام‌خمینی‌(ره) در ابعاد سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در دنیا متبلور است.

وی یادآور شد: پایگاه‌های بسیج محلات و نواحی مقاومت‌های شهرستان‌ها وظیفه نام‌نویسی زائران حرم امام راحل را بر عهده دارند.

نسخه مناسب چاپ