جهان فوتبال
 

مورینیو:برای منچستر بازیکن پرتغالی نمی‌گیرم
سرمربی جدید تیم منچستر یونایتد ادعا کرده است که با هیچ بازیکن پرتغالی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی قرارداد نمی بنددو
من یونایتد هیچ اقدامی برای جذب «رناتو سانچز» هافبک ۱۹ ساله پرتغالی از «بنفیکا» نکرده بود.
بر پایه گزارش دیلی استار، «لوئیس فن خال» سرمربی پیشین یونایتد هم او را نخواسته بود و این بازیکن با قراردادی در حدود ۳۵ میلیون یورو به بایرن مونیخ پیوست.باشگاه منچستر یونایتد با «آندره گومز» هافبک والنسیا و «ژائو ماریو» بازیکن اسپورتینگ لیسبون در ارتباط بوده، اما علیرغم تماس های «جورج مندس»، مدیر برنامه های پرتغالی مورینیو سرمربی جدید یونایتد اصرار دارد که هیچ بازیکن جدیدی را از کشورش نپذیرد.
مورینیو در یک سخنرانی در دانشگاه لیسبون گفت: من با هیچ بازیکن پرتغالی قرارداد امضا نخواهم کرد.
یونایتد تاریخچه ای قوی از جذب بازیکنان پرتغالی همچون «کریستیانو رونالدو» و «نانی» که نقشی کلیدی در زمان مربیگری «الکس فرگوسن» را ایفا می کردند، داشته است.
اگرچه «به به» و «اندرسون» که در سال ۲۰۰۷ از پورتو به تیم ملحق شدند، عملکرد خوبی نداشتند.

مدافع منچستریونایتد در راه بارسلونا
ستاره هلندی منچستریونایتد مورد توجه باشگاه بارسلونا قرار گرفته و احتمال پیوستن او به آبی اناری ها زیاد است.
به گزارش اسکای اسپورت، دالی بلیند بال چپ گران قیمت منچستریونایتد از بازیکنانی که تابستان سال قبل به توصیه لوییس فان خال پیراهن شیاطین سرخ را برتن کرد اما این بازیکن نتوانست انتظارات را برآورده کند.
بلیند از بازیکنانی است که در لیست فروش ژوزه مورینیو قرار گرفته است و به نظر می رسد آقای خاص به این بازیکن اعتقادی ندارد.
روزنامه اسپورت نوشت بارسلونا به جذب بلیند علاقه دارد و اگر به صورت قطعی مشخص شود که مورینیو او را نمی خواهد با این بازیکن وارد مذاکره خواهد شد.
خوان ماتا هم از دیگر بازیکنانی است که مورینیو او را نمی خواهد و بارسلونا به دنبال جذب او است.

پوگبا تکذ یب کرد
ستاره فرانسوی یوونتوس شایعات رسانه‌ها درباره خرید خانه در شهر بارسلونا و احتمال پیوستن به این تیم برای فصل بعد را تکذیب کرد.
به گزارش ایسنا و به نقل از گاتزتادلواسپورت، رسانه‌های اروپایی دیروز از خرید خانه در شهر بارسلونا از طرف پل پوگبا و مدیر برنامه‌های او خبر دادند و عنوان کردند این بازیکن فرانسوی به زودی به عضویت تیم قهرمان این فصل لیگ اسپانیا درخواهد آمد. با این حال پل پوگبا خیلی زود به این شایعات پایان داد و عنوان کرد این خبر صحت ندارد و او برنامه ای برای این کار ندارد.
پوگبا در دو سه سال گذشته همواره خبر اول رسانه ها در بازار نقل و انتقالات بوده اما هنوز از یوونتوس جدا نشده و این فصل توانست دو قهرمانی دیگر را با یوونتوس با عملکرد خوب خود به دست آورد و به قهرمانی در لیگ ایتالیا و جام حذفی برسد.
هر چند که بیانکونری با شکست برابر بایرن مونیخ از رسیدن به مرحله بعد بازماند.
بارسلونا، رئال مادرید، چلسی، پاری سن ژرمن و منچستریونایتد تیم‌هایی هستند که گفته می‌شود تمایل زیادی برای جذب این بازیکن دارند.
پوگبا همراه با اعضای تیم ملی فرانسه در اتریش به سر می برد و خود را برای حضور در این رقابت‌ها آماده می‌کند. خروس‌ها بعد از برتری ۳ بر ۲ برابر کامرون در دیداری دوستانه باید شنبه برابر اسکاتلند به میدان بروند.

نسخه مناسب چاپ