تاثیر نداشتن نمرات مردودی در کارنامه دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد
رئیس دانشگاه آزاد گفت: مقرر شد برای دانشجویان کارشناسی‌ارشد دانشگاه آزاد ورودی مهر ۹۴ به بعد مطابق آیین نامه ابلاغی وزارت علوم، نمرات مردودی تمامی دروس بلااثر محاسبه شود.

به گزارش مهر، حمید میرزاده در جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن سالروز رحلت امام‌خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری‌اسلامی، گفت: خرداد را باید به نام امام‌خمینی(ره) نامگذاری کرد چرا که سرنوشت سیاسی و تاریخی ایران و انقلاب اسلامی از عاشورای خرداد ۴۲ رقم خورد.

وی با اشاره به مباحث مطرح شده در جلسه شورای انقلاب فرهنگی گفت: همان گونه که امام‌خمینی(ره) نیز فرمودند این شورا، اتاق فکر فرهنگی و اجتماعی نظام و مرکز مهندسی فرهنگی کشور است که باید بیشترین بهره از برگزاری این جلسات برده شود.

رئیس دانشگاه آزاد با اشاره به برخی اخبار نادرست و مغرضانه علیه دانشگاه آزاد اظهار داشت: در این جلسه، موضوع بداخلاقی‌ها و دروغ‌پراکنی‌های برخی رسانه‌ها علیه دانشگاه آزاد در حضور رئیس‌جمهوری مطرح و از ایشان خواستیم تا در این باره چاره‌اندیشی شود.

*آمادگی برای بر‌عهده‌گرفتن ۶۰ درصد بار آموزش عالی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به بررسی سند آمایش دانشگاه آزاد اسلامی در ستاد اجرای نقشه علمی کشور،گفت: دانشگاه آزاد بر‌اساس این سند اعلام کرده است این آمادگی را دارد که ۶۰ درصد بار آموزش عالی ایران را بر‌عهده بگیرد.

دکتر حمید میرزاده در گفتگو با ایسنا، با بیان اینکه سند آمایش دانشگاه آزاد اسلامی در دستور ستاد اجرای نقشه علمی کشور قرار دارد، افزود: سند آمایش دانشگاه بعد از تصویب در ستاد اجرای نقشه علمی کشور، در شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح و بررسی می‌شود. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص مواردی که در سند آمایش این دانشگاه به آن پرداخته شده است، توضیح داد: دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس این سند با توجه به امکانات، زیر بنا، اعضای هیات علمی، تجهیزات و… اعلام آمادگی کرده که ۶۰ درصد بار آموزش عالی ایران را بر عهده بگیرد.

نسخه مناسب چاپ