اخبار کوتاه حوادث
سرقت اموال و تجهیزات ساختمان‌های نیمه کاره در یزد

یزد ـ خبرنگار اطلاعات: سرقت اموال و تجهیزات ساختمان‌های نیمه کاره در یزد افزایش یافت.

سردار منوچهر امان‌اللهی، فرمانده انتظامی استان یزد با بیان این مطلب افزود: ساختمان‌های نیمه کاره یا در حال ساخت به علت محافظت نشدن از سوی صاحبان آنها به طعمه مناسبی برای سارقان تبدیل شده‌اند.

وی گفت: افرادی که در حال ساخت واحدهای مسکونی هستند، باید برای پیشگیری از سرقت اموال و تجهیزات خود در این ساختمان‌ها از نگهبان استفاده کنند.

امان اللهی با اشاره به دستگیری دو سارق ساختمان‌های نیمه کاره شهرستان یزد افزود: این متهمان که از نبود نگهبان در ساختمان‌ها و نبود حفاظ مناسب استفاده و بارها تجهیزات ساختمان را سرقت کرده بودند، برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

کشف محموله کالای قاچاق در یزد

* محموله قاچاق پوشاک به ارزش یک میلیارد و ۴۴۳میلیون ریال در یزد کشف و ضبط شد. ‏

به گزارش پایگاه خبری پلیس ،سرهنگ عطاء ا… احمدی،جانشین فرماندهی انتظامی استان یزد با اعلام این خبر افزود: ماموران ایستگاه بازرسی خاتم الانبیاء (ص) شهرستان خاتم استان یزد در راستای برخورد با متخلفان اقتصادی و شناسایی عاملان تهیه و توزیع کالای قاچاق، هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه تریلر که از بندرعباس به سمت اصفهان درحرکت بود، مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

وی گفت: ماموران در بازرسی از تریلریاد شده ۴۸۱۰ کیلوگرم انواع پوشاک قاچاق کشف وضبط کردند. ‏

احمدی با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه افزود:محموله کالای کشف شده تحویل اداره گمرک شد و متخلف با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

جریمه ۳۵۰ میلیون ریالی راننده تانکر در چابهار

زاهدان ـ خبرنگار اطلاعات: یک راننده متخلف تانکر نفتکش در تعزیرات حکومتی چابهار ۳۵۰ میلیون ریال جریمه شد.

مأموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز فرماندهی انتظامی چابهار در بازرسی از یک تانکر نفتکش موفق به کشف ۲۸ هزار لیتر فرآورده نفتی (نفت گاز) مازاد بر سهمیه شدند.

با شکایت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از مالک تانکر نفتکش مبنی بر خرید و فروش سوخت نفت گاز بر خلاف ضوابط و مقررات توزیع، پرونده‌ای در شعبه اول اداره تعزیرات حکومتی چابهار تشکیل شد و پس از انجام تحقیقات لازم و سیر مراحل قانونی متخلف پرونده به پرداخت ۳۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم شد.

۳ کشته در تصادف رانندگی محور بروجن ـ زرین‌شهر

زرین‌شهر ـ خبرنگار اطلاعات: سانحه رانندگی در محور بروجن به اصفهان، سه کشته برجا گذاشت.

در این حادثه که در محور سفید دشت به زرین‌شهر رخ داد، یکدستگاه سواری با یک کامیون برخورد کرد که سه سرنشین خودرو سواری جان باختند.

محور سفیددشت به زرین‌شهر یکی از محورهای حادثه‌خیز و خطرناک ارتباطی بین استان‌های چهارمحال و بختیاری و اصفهان است که تاکنون حوادث مرگبار زیادی در آن رخ داده است ولی متأسفانه تاکنون هیچ‌گونه اقدامی برای رفع نقاط حادثه‌خیز این محور صورت نگرفته است.

کشف مشروبات الکلی در دیواندره

دیواندره ـ خبرنگار اطلاعات: جانشین فرماندهی انتظامی دیواندره گفت: ۳۰۰ بطری انواع مشروبات الکلی توسط مأموران نیروی انتظامی این شهرستان کشف و ضبط شد.

سرهنگ سورنی در ملاقات با رئیس شورای تأمین شهرستان و دیدار وی از ستاد انتظامی دیواندره در این ارتباط اظهار داشت: مأموران انتظامی با هوشیاری لازم به یک دستگاه خودرو وانت مشکوک شدند و پس از متوقف کردن آن موفق شدند ۳۰۰ بطری انواع مشروبات الکلی را که به صورت ماهرانه‌ای در خودرو جاسازی شده بود، کشف و ضبط کنند.

نسخه مناسب چاپ