مرکز ‏NICU‏ و بخش زنان و زایمان بندرلنگه افتتاح می‌شود
بندرعباس ـ خبرنگار اطلاعات: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: مرکز ‏NICU‏ و بخش زنان و زایمان بندرلنگه افتتاح می‌شود.

سیدحسین داودی افزود: کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی شهرستان بندرلنگه ۵۸ درصد پیشرفت دارد و در تلاش هستیم این پروژه زودتر به بهره‌برداری برسد که وجود این کلینیک علاوه بر این که خدمات بهداشتی، درمانی در این شهرستان را توسعه می‌دهد، ماندگاری نیروهای متخصص در آن منطقه را هم تضمین می‌کند. وی گفت: بدنبال این هستیم که در شهرستان بندرخمیر متخصص رادیولوژیست و جراح عمومی را بکار بگیریم و در بخش عمرانی، ارتقای فضای فیزیکی اورژانس و مرکز دیالیز و تالاسمی بیمارستان نیاپور بندرخمیر با مشارکت خیرین بزودی انجام می‌شود.دکتر مهدی حسنی آزاد معاون درمان دانشگاه نیز گفت: در شهرستان ابوموسی متخصصین در ۵رشته در بیمارستان جنرال این منطقه با ۳۲ تخت در حال خدمات دهی هستند.

وی افزود: در شهرستان بندرلنگه هم همچنین متخصصین رشته‌های تخصصی ارتوپدی، رادیولوژی، اورولوژی، نورولوژی، چشم، روان پزشکی در حال خدمت هستند که در تلاشیم امسال متخصصین جراحی مغز و اعصاب، گوش و حلق، بینی هم به این مجموعه اضافه شود.

نسخه مناسب چاپ