استاندار مازندران: خادمان راهیان نور جریان عظیم فرهنگی هستند
 

ساری ـ خبرنگار اطلاعات: استاندار مازندران در همایش تجلیل از خادمان راهیان نور مازندران از اردوهای راهیان نور به عنوان عظیم فرهنگی یاد کرد و خواستار استمرار آن شد.

ربیع فلاح جلودار فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ماه عبودیت و حضور در ضیافت الهی را تبریک گفت و افزود: امیدوارم خداوند به همه ما این توفیق را عنایت فرماید تا بتوانیم از فیوضات معنوی این ماه عظیم و کریم حداکثر استفاده و بهره را ببریم.

وی یاد و خاطره ۳۱ شهید مدافع حرم مازندران را گرامی داشت و گفت: باید یادی کنیم از ۲ شهید سرافراز مدافع حرم شهیدان عزیز بلباسی و کابلی که به عنوان خادم اردوهای راهیان نور و سفیران فرهنگی حضوری تاثیرگذار و ماندگار داشتند.

او اضافه کرد: امروز جنگ فکری و فرهنگی سخت‌تر از جنگ نظامی و رودرروست و برای موفقیت در میدان‌های فرهنگی به بصیرت و ایستادگی نیازمندیم که روحیه مقاومت و ایثار و ایستادگی با حضور در اردوهای راهیان نور تقویت

می‌شود.

استاندار مازندران نقش اردوهای راهیان نور را در انتقال پیام ایثار و شهادت بسیار مهم دانست و گفت: نقش اردوهای راهیان نور در برابر جنگ نرم دشمن و در ارتقای بصیرت و آگاهی برای مقابله با توطئه‌های دشمنان بسیار مهم و تاثیرگذار است.

فلاح از فرماندهی سپاه کربلا و مسئولین برگزاری اردوهای راهیان نور که زمینه حضور بیش از ۴۰ هزار نفر از قشرهای مختلف مردم را در اردوهای راهیان نور سال ۹۴ فراهم کردند تقدیر و تشکر کرد و با توجه به بیان شاخص‌های انقلابی ماندن از سوی مقام معظم رهبری گفت: پایبندی به ارزش‌های مبنایی و اساسی اسلام، همت بلند برای رسیدن به آرمان‌ها، پایبندی به استقلال تقوای اجتماعی و سیاسی از شاخص‌های انقلابی بودن است که همه باید در این مسیر گام بردارند.

در پایان این مراسم از خادمان راهیان نور مازندران با اهدای تندیس، لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

نسخه مناسب چاپ