پاکسازی ۲۰ نقطه آلوده به مواد مخدر در استان گلستان
گرگان ـ خبرنگار اطلاعات:‌ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گلستان پاکسازی ۲۰ نقطه آلوده را در دستور کار قرار دارد که ۶ نقطه با محوریت مرکز استان و ۱۴ نقطه در شهرستان‌ها با محوریت فرمانداری‌ها پاکسازی خواهد شد.

علی اصغر طهماسبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در نشست مشترک کمیته توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم نهاد و کمیته فرهنگی و پیشگیری استان، افزود: پارسال ۳ نقطه آلوده اصلی استان شامل ۲ نقطه در گرگان و یک نقطه در گنبد با کمک نیروی انتظامی و دستگاه‌های مرتبط پاکسازی شد.

وی گفت: متأسفانه در گذشته در برخی از نقاط آلوده حتی یک زمین ورزشی خاکی هم وجود نداشت که با پیگیری‌های شورا و دستور استاندار، ایجاد فضای ورزشی در نقاط آلوده، د ر دستور کار قرار گرفت که این مهم با مشارکت نیکوکاران و دستگاه‌های عضو شورا به انجام خواهد رسید.

طهماسبی تاکید کرد: امروز ما با امکانات محدود، چه از نظر منابع مالی و چه نیروی انسانی به جنگ غول مواد مخدر رفته‌ایم و در این راه به کمک و نقش‌آفرینی مردم و تمامی دستگاه‌ها نیازمندیم.

وی درباره برنامه‌های هفته مبارزه با مواد مخدر، در استان گلستان، گفت: در این هفته ۷۰۰ برنامه فرهنگی، هنری، ورزشی و همایش پیش‌بینی شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با تاکید بر جدیت هر چه بیشتر در امر مبارزه با مواد مخدر، افزود: در کنار مبارزه همه جانبه باید پیشگیری را در اولویت کار خود قرار دهیم.

طهماسبی در پایان گفت: اگر از تمامی ظرفیت‌های خود برای آموش و فرهنگ‌سازی استفاده کنیم، آمار اعتیاد در جامعه کاهش خواهد یافت.

نسخه مناسب چاپ