جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان لنجان برگزار شد
زرین شهر ـ خبرنگار اطلاعات: ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان لنجان با حضور مهندس سجاد فرماندار، حجت‌الاسلام والمسلمین باقریان امام جمعه زرین‌شهر، سرهنگ صفرپور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنجان و دیگر اعضاء در محل فرمانداری تشکیل شد.

ابتدای جلسه سرهنگ صفرپور به اهمیت موضوع امر به معروف و نهی از منکر به خصوص در ماه مبارک رمضان پرداخته و برخی مصادیق آن را بیان نمودند.

در ادامه این جلسه امام جمعه زرین شهر با اشاره به راهکارهای انقلابی ماندن گفت: یکی دیگر از دغدغه‌های معظم له را انقلابی ماندن عنوان کرد و افزود: در همه بخش‌ها انقلابی بودن مهم است اما مهمتر از آن انقلابی ماندن است.

نماینده ولی فقیه در زرین شهر گفت: همه ما وظیفه داریم در تبعیت از فرامین و رهنمودهای مقام معظم رهبری با حفظ روحیه انقلابی در جهت خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم تلاش کنیم و علی رغم فشارها و سنگ اندازی های دشمن با همدلی و وحدت راه نفوذ دشمن را ببندیم و از هنر انقلابی در مسیر ترویج ارزش‌های اسلامی به کار گرفته شود.

وی به تبیین شاخص‌های انقلابی گری اشاره و تشریح کرد: اصول مبتنی پایبندی به مبانی و ارزش‌های اساسی انقلاب یعنی پایبندی به اسلام ناب، اصول مبتنی بر اخلاق و پرهیز از بد اخلاقی و تخریب، اصول مبتنی بر سیره و سنت که از شاخص‌های انقلابی‌گری هستند.

مهندس سجاد فرماندار شهرستان لنجان نیز در خصوص مقوله صدور انقلاب گفت امروزه شاهدیم که در ۴ دهه گذشته انقلاب‌هایی در دنیا صورت گرفته ولی اکثر قریب به اتفاق کشورهای اسلامی در رخدادهایی با عنوان بیداری اسلامی، انقلاب اسلامی ایران را به عنوان الگویی برای پیروزی خود قرار داده‌اند.

نسخه مناسب چاپ