تعیین تکلیف ۳ وزن کشتی آزاد برای المپیک
در حالیکه اعضای شورای فنی تیمهای ملی کشتی آزاد قرار است طی امروز وفردا برای بررسی عملکرد ملی‌پوشان در جام جهانی ۲۰۱۶ آمریکا تشکیل جلسه دهند، اما گفته می شود انتخاب نمایندگان سه وزن از ترکیب تیم المپیکی ایران، پیش از این جلسه، انجام و قطعی شده است.

گفته می‌شود حضور حسن رحیمی در وزن ۵۷ کیلوگرم، حسن یزدانی در ۷۴ کیلوگرم و علیرضا کریمی در وزن ۸۶ کیلوگرم در بازیهای المپیک ریو قطعی شده و شورای فنی قصد دارد در نشست آتی خود در باره اوزان ۶۵، ۹۷ و ۱۲۵ تصمیم گیری کند.

به این ترتیب میثم نصیری و سید احمد محمدی در وزن ۶۵ کیلوگرم، امیر محمدی و رضا یزدانی در وزن ۹۷ کیلوگرم و همچنین کمیل قاسمی و پرویز هادی در ۱۲۵ کیلوگرم با توجه به حضور در جام جهانی آمریکا، مورد نقد و بررسی شورای فنی قرار خواهند گرفت تا نفرات المپیکی ایران در این اوزان بطور قطعی انتخاب یا نحوه حضورشان در ترکیب تیم ملی بطور دقیق‌تر مشخص شود.

یکی از اعضای شورای فنی کشتی آزاد با تایید این خبر گفت: حتی ممکن است ما هیچ اعزامی به تورنمنت ارمنستان نداشته باشیم و آزادکاران مورد نظر با حضور در یک تورنمنت دیگر محک بخورند.

فرنگی‌کاران امروز به میدان می‌روند

همچنین تیمهای منتخب کشتی فرنگی کشورمان برای شرکت در جام پیت لاسینسکی لهستان و تورنمنت بین المللی رومانی از امروز به میدان خواهند رفت.رقابتهای بین المللی کشتی جام پیت لاسینسکی لهستان و تورنمنت بین المللی

‌رومانی روزهای ۲۹ و ۳۰ خردادماه برگزار می شود که تیمهای منتخب کشتی فرنگی ایران به این دو کشور اعزام شدند.

همزمان با این مسابقات محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی از ۳۵ فرنگی کار برای حضور در اردو تیم ملی دعوت به عمل آورده است.

به نظر می رسد ترکیب نهایی کشتی فرنگی برای اعزام به المپیک ریو پس از اتمام این دو مسابقه اعلام شود.

نسخه مناسب چاپ