تحویل ۹۰هزار کارت ملی هوشمندبه متقاضیان یزد
بافق ـ خبرنگار اطلاعات: ۹۰ هزار کارت ملی هوشمند پارسال در استان یزد صادر و به متقاضیان تحویل شد.

سید محمد طباطبایی مدیر کل ثبت احوال استان یزد در نشست با فرماندار بهاباد با اشاره به تامین نشدن امکانات و تجهیزات سخت‌افزاری لازم در سال گذشته برای ارائه خدمات هویتی به مردم، ابراز امیدواری کرد امسال با تامین اعتبارات لازم زمینه ارائه خدمات بهتر به شهروندان و صدور کارت ملی هوشمند و شناسنامه بزرگسال زودتر از موعدمقرر فراهم و در سطح استان یزد تحویل شود.

او اظهار داشت: علاوه بر ارائه خدمات ثبت احوال به ۱۲ دفتر پیشخوان دولت در شهر یزد، پارسال خدمات این اداره در شهرستان‌های اردکان، تفت، میبد،ابرکوه و مهریز هم به بخش غیر دولتی واگذار شد.

وی اضافه کرد: پارسال ۹۰ هزار کارت ملی هوشمند در استان صادر و تحویل متقاضیان شد و در ۲ ماه امسال هم ۳۰ هزار درخواست کارت ملی هوشمند گرفته شده است.

مدیرکل ثبت احوال استان یزد گفت:مدت اجرای این طرح تا سال ۱۳۹۷ خواهدبود و جمعیت ۸۰۰ هزار نفری واجدین شرایط این استان باید تا این تاریخ کارت ملی هوشمند خود را دریافت کنند.

او گفت: مدیریت، معاونین و همکاران تلاش می‌کنیم زودتراز موعد مقرر این طرح را به پایان برسانیم. فرماندار بهاباد هم در این نشست بر لزوم توجه به تامین نیازهای دستگاه‌های حاکمیتی تاکید کرد و افزود: در صورتی که امسال درتخصیص اعتبارات اختیارات بیشتری به فرمانداران داده شود، تامین اعتبار خرید تجهیزات ثبت احوال بهاباد از جمله چاپگر شناسنامه بزرگسال و اسکنر اثر انگشت در اولویت خواهد بود.

نسخه مناسب چاپ