هدف گذاری پذیرش ۳۰ واحد فناور در پارک هرمزگان
بندرعباس ـ خبرنگار اطلاعات: چهارمین جلسه شورای مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری استان هرمزگان با حضور اعضای این شورا برگزار شد.

دکتر پویان ادیبی مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان در این جلسه به ارائه گزارشی از اقدام‌های انجام شده در ۳ ماه گذشته پرداخت و افزود: ‌در این مدت ۱۱ واحد فناور جدید پذیرش شدند.

وی با بیان این‌که این واحدها به فراخور نیاز استان ایده فناورانه داده‌اند، افزود: در این ارتباط واحدهای فناور یاد شده در حوزه‌های پلیمر،‌ مهندسی‌صنایع، فناوری اطلاعات، صنایع‌دستی، کارآفرینی، ‌شیمی و کشاورزی پس از داوری در مرحله رشد مقدماتی و ورود به مرحله رشد پذیرش شده‌اند.

او گفت:‌ واحدهایی که در مرکز رشد پذیرش می‌شوند باید نتیجه کار آنها منتج به محصول فناورانه شود که اگر در مدت مشخص شده این امر محقق نشود از پوشش مرکز رشد خارج می‌شوند.

وی گفت:‌ ۸ شرکت نیز پس از پذیرش در این مدت از مرکز رشد خارج شده‌اند که شماری به علت انصراف و تعدادی نیز با توجه به شرایط نظارتی ما به مرحله رشد نرسیده‌اند.

وی همچنین به هدف‌گذاری امسال مرکز رشد واحدهای فناور اشاره کرد و گفت: طبق برنامه‌ریزی انجام گرفته حداقل ۳۰ واحد فناور باید جذب مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان شوند.

نسخه مناسب چاپ