اخبار کوتاه
سامانه S300 تا پایان سال عملیاتی می‌شود

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: سامانه اس۳۰۰ تا پایان سال به طورکامل عملیاتی می‌شود و فضای کشور را رصد می‌کند.

امیر فرزاد اسماعیلی، با حضور در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوال مهر در باره تحویل محموله‌های بعدی این سامانه گفت: ان‌شاءالله محموله‌های بعدی هم مستقر خواهد شد. هر تعهد و معاهده ای باشد انجام می شود. جوانان ما دست به کارند و منتظر تحویل این سامانه نیستند. فرمانده نیروی دریای ارتش هم گفت: امیدواریم امسال با برخی کشورهای منطقه و حتی کشورهای فرامنطقه‌ای رزمایش دریایی مشترک برپا کنیم. امیردریادار حبیبب‌الله سیاری در جمع خبرنگاران گفت: یگان‌های نیروی دریایی راهبردی ارتش، امنیت را برای آبراه‌ها و شناورهای کشورمان در آب‌های آزاد و بین‌المللی به صورت کامل تأمین کرده‌اند.

عزل افراد خاطی در ماجرای توزیع بسته‌های غذا با کارت ملی

روابط عمومی کمیته امداد در باره تصویر منتشر شده در شبکه‌های مجازی و با هدف تنویر افکار عمومی اطلاعیه‌ای صادر کرد‌.

به گزارش ایسنا،دراین اطلاعیه امده است: پیرو انتشار عکسی در شبکه‌های اجتماعی با مضمون توزیع بسته‌های غذا و نمایش نابخردانه، اعتمادسوز و خارج از عرف دو تن از همکاران کمیته امداد شهرستان باغملک، ضمن تشکر از حساسیت و واکنش رسانه‌های گروهی و فعالان فضای مجازی و تقبیح ثبت و انتشار تصویر مورد اشاره توسط افراد مذکور، مراتب عذرخواهی مدیران و همکاران امدادگر کمیته امداد را اعلام کرده و به آگاهی مردم شریف کشورمان می رساند که افراد خاطی به دستور مستقیم رئیس کمیته امداد تعلیق و از سمت خود عزل شده و تعیین و تکلیف افراد مذکور به هیات تخلفات اداری استان خوزستان واگذار شده است.

شایسته ذکر است بر اساس آیین نامه‌های موجود، ارائه خدمت به صورت نمایشی و در ملاعام و به صورتی که شان و اعتبار مددجو مخدوش شود، ممنوع است.

نسخه مناسب چاپ