ترامپ، هیلاری کلینتون را فاسدترین نامزد ریاست جمهوری تاریخ آمریکا خواند
سرویس خارجی: نامزد جمهوریخواهان برای انتخابات ریاست جمهوری امریکا رقیب دموکرات خود را فاسدترین نامزد ریاست جمهوری در تاریخ آمریکا دانست.
«دونالد ترامپ» در یک توییت، تصویری از «هیلاری کلینتون» رقیب دموکرات خود را در کنار اسکناس های یکصد دلاری با عبارت «فاسدترین نامزد تاریخ امریکا» قرار داد.
وجود ستاره داوود در کنار کلینتون و بارانی از پول در پس‌زمینه این عکس، تلویحا این تصور را ایجاد می‌کرد که اسرائیل نامزد دموکرات‌ها را خریده است. در این تصویر همچنین به نظرسنجی اخیر شبکه فاکس نیوز اشاره شد که نشان می‌دهد ۵۸ درصد مردم آمریکا کلینتون را از لحاظ مالی فاسد می‌دانند و فقط ۳۰درصد معتقدند که وی فرد قابل اعتماد و صادقی است.
از سویی، در حالی که مخالفان هیلاری کلینتون به ویژه جمهوریخواهان همچنان در ماجرای استفاده او از ایمیل شخصی‌اش در زمان تصدیگری پست وزارت خارجه همچنان از او انتقاد می‌کنند، شبکه آمریکایی سی ان ان خبر داد، کلینتون با تعقیب قضایی و مجازات روبرو نخواهد شد. کلینتون نیز درباره حضورش در ساختمان اف‌بی‌آی گفت: این اقدام «کاری بود که من مشتاق به انجام آن بودم»! ترامپ نیز در این باره گفت: عدم پیگرد قضایی هیلاری کلینتون در قضیه استفاده از ایمیل شخصی برای مصارف سازمانی در زمان وزارت خارجه‌اش، حاکی از فساد در این کشور است.
در همین حال، رسانه‌های آمریکایی خبر دادند، این دیدار و بازجویی حاکی از آن است که پرونده تحقیق درباره استفاده هیلاری کلینتون از ایمیل شخصی برای مصارف سازمانی در زمان تصدیگری وزارت خارجه در حال مختومه شدن است.

نسخه مناسب چاپ