اقتصاد مقاومتی بر پایه اعتماد مردم محقق می‌شود
 

کرمان ـ خبرنگار اطلاعات: اقتصاد مقاومتی بر پایه اعتماد مردم محقق می‌شود و امروز متاسفانه افشای فیـــش حقوقی بعضی از مدیران موجب شده است که اعتمـــاد مردم به نظــام و انقـلاب اسلامی لطــمه بخورد.

علیرضا رزم‌حسینی استاندار کرمان که در نشست هم‌اندیشی اهل قلم سخن می‌گفت، افزود: بودند شهدایی که بخشدار و فرماندار بودند، اما حقوق نگرفتند یا آن را بین نیازمندان تقسیم می‌کردند.

وی از جوانان اهل قلم خواست تا از فساد بنویسند و یادآور شد: اما این تعداد محدود که حقوق‌های کلان می‌گرفتند، همه مدیران نیستند و نباید کار نادرست آنان به پای انقلاب، رهبری، نظام و اسلام نوشته شود.

او با اشاره به این که ما همه در یک کشتی نشسته‌ایم، گفت: این موجی که در پروسه و آسیب‌های اقتصادی وجود دارد فقط یک طیف را دچار مشکل نمی‌کند بلکه برای تمامی طبقات مشکل‌ساز خواهد

بود.رزم حسینی با تاکید بر این که از نظرات استـــادان و دانشــگاهیان در جهت اقتصاد مقاومتی استفاده خواهد شد، افزود: نسخه قطعی، ابلاغی و قانونی اقتصاد مقاومتی را در کرمان به عنوان استان پایلوت اقتصاد مقاومتی اجرا و دنبال خواهیم کرد و دلسوزان باید پای کار بیایند و مجموعه استان را یاری دهند.

وی یادآور شد: استان کرمان در حوزه سرمایه مادی ظرفیت زیادی دارد اما همت بلند می‌خواهد و همه باید در حد وسعشان پای کار آمده و کمک کنند.

استاندار کرمان با تاکید بر این که اطلاع‌رسانی باید به درستی انجام شود، افزود: متاسفانه در شبکه دولتی و غیردولتی اطلاع‌رسانی ضعیف انجام می‌شود و نتوانستیم گفتمان مشترک بین جامعه و دولت ایجاد کنیم.

در این نشست همچنین جمعی از اهالی فرهنگ و استادان دانشگاه به بیان نقطه نظرات خود درباره مباحث اقتصاد مقاومتی پرداختند.

نسخه مناسب چاپ