توقیف محموله لوازم ورزشی قاچاق در اراک
اراک ـ خبرنگار اطلاعات:‌ جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی از توقیف محموله ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی لوازم ورزشی قاچاق در عملیات ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهر اراک خبرداد.

سرهنگ یوسف سپهوند افزود: در تداوم طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی استان مرکزی در تحقیقاتی از جابه‌جایی یک محموله بزرگ قاچاق مطلع شدند و برنامه‌ریزی لازم برای شناسایی و توقیف این محموله در دستور کار قرار گرفت.

وی اضافه کرد: سرانجام با اقدام‌های انجام شده، ماموران پلیس موفق شدند در یکی از محورهای ورودی به شهر اراک این محموله را شناسایی و متوقف کنند. او اظهار داشت:‌ در تحقیقات اولیه راننده خودرو کامیون کشنده اعلام کرد بار خودرو که از یکی از شهرهای جنوبی کشور بارگیری شده و به مقصد تهران در حال تردد بود، لوازم ورزشی است و مدارکی نیز برای اثبات گفته‌هایش به ماموران انتظامی ارائه داد که در بررسی دقیق ماموران انتظامی مشخص شد اسناد ارائه شده فاقد اعتبار و محموله خودرو فاقد مدرک معتبر گمرکی است.

او گفت: در بازرسی از خودرو ۴۶۴ کارتن انواع لوازم ورزشی شامل اسکیت، سوت، قمقمه آب، تلمبه دوچرخه، توپ فوتبال و هندبال، تن آرا، راکت تنیس و بدمینتون، مچ‌بند، طناب ورزشی، توپ تنیس و فوتبال‌دستی به ارزش تقریبی ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کشف و متهم نیز با قرار قانونی روانه زندان شد.

نسخه مناسب چاپ