احتمال توقف همکاری‌ آمریکا با مخالفان اسد قوت گرفت
سرویس خارجی: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: در صورت تأیید صحت ویدئوی سر بریده شدن یک کودک ۱۰ ساله به دست معارضان سوری، همکاری‌های آمریکا با ارتش آزاد سوریه متوقف خواهد شد.
ویدئویی از بریده شدن سر یک کودک فلسطینی حامی بشار اسد در فضای مجاری منتشر شده که در این ویدئو، پنج عضو گروه تروریستی ارتش آزاد ابتدا این کودک را پشت یک کامیون مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند و سپس در حالی که موهای این کودک در دست یکی از آنهاست، سر وی بریده می‌شود.
این افراد از اعضای گروه موسوم به «جنبش نورالدین زنکی» از گروه‌های ارتش آزاد سوریه که در شمال حلب با ارتش سوریه می‌جنگند، هستند. مارک تونر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به این ماجرا واکنش نشان داد و گفت که اگر ثابت شود واقعاً این گروه مسئول این اقدام بوده است، کمک ها
و همکاری‌های واشنگتن با ارتش آزاد قطع خواهد شد .
در خبری دیگر سوریه در دو نامه به سازمان ملل و شورای امنیت محکومیت جنایت جنگنده های فرانسوی در «منبج» را که به کشته شدن بیش از ۱۲۰ غیرنظامی انجامید، خواستار شد.در تحولی دیگر شبکه الجزیره از حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به یک ساختمان دولتی سوریه در منطقه «قنیطره» در بلندی‌های جولان خبر داد.
این درحالی است که گروه‌های مسلح در شبکه‌های اجتماعی ادعا کردند که جنگنده‌های اسرائیلی هتل «الزوزو» در شهر «بعث» را هدف قرار دادند. تلویزیون رژیم صهیونیستی اما به نقل از یک گزارش دولتی سوریه خبر داد که گروهک تروریستی جبهة النصره با شلیک یک موشک به ساختمان مذکور حمله کرده است.

نسخه مناسب چاپ