آغاز فعالیت‌های مترو تهران در طرح استقبال از مهر
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران با تاکید بر این که مهم‌ترین کار ما در مترو تهران جابه‌جایی مسافران با بهترین شرایط است، اظهار داشت: برای این کار باید از همه ظرفیت‌های مترو و همکاری همه متخصصان استفاده شود.

محمد احمدی بافنده در جلسه شورای مدیران این شرکت، گفت: اقدامات زیادی را در شرکت بهره‌برداری مترو تهران آغاز کرده‌ایم تا با استفاده از پتانسیل سازمان‌های تابعه شهری و شهرداری‌های مناطق، خدمات مطلوب‌تری به مسافران ارائه کنیم. مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به ظرفیت بالای مناطق شهری تهران برای گسترش و بهسازی خطوط مترو تهران، افزود: در این باره در جلسه هفتگی شورای شهرداران تهران طرح همکاری شهرداری مناطق برای نوسازی، نگهداری و بهینه‌سازی ایستگاه‌های مترو را مطرح می‌کنم. یکی از اقداماتی که شهرداری های مناطق تهران می توانند برای مسافران مترو انجام دهند، ایجاد فضاهای تبادل مسافر در کنار ایستگاه‌های مترو است. چرا که اکنون برخی از ایستگاه‌ها در سطح شهر فضای لازم برای پارک خودرو یا حتی توقف تاکسی و اتوبوس را ندارند.

احمدی بافنده همچنین با طرح مساله ساعات پیک مترو، اظهار داشت: تسهیل در تردد مسافران از جمله دغدغه‌های ماست و برای رفع مشکلات مربوط به آن برنامه‌های متعددی در نظر داریم که کمک سایر بخش‌ها و تامین قطار را می طلبد. وی همچنین از آغاز فعالیت‌های این شرکت برای طرح استقبال از مهر خبر داد و افزود: باید در مدت زمان باقی‌مانده شرایط را برای جابه‌جایی هر چه بهتر مسافران در مهرماه مهیا کنیم تا در روزهای پرترافیک بازگشایی مدارس و دانشگاه ها مردم بتوانند از خدمات مترو بیشترین استفاده را ببرند. مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران تامین ناوگان و پشتیبانی بهتر از ناوگان فعلی و تامین نیروهای متخصص را از دیگر دغدغه‌های شرکت بهره برداری مترو تهران دانست و اظهار داشت: باید دانشکده علمی کاربردی مترو در تعلیم نیروهای متخصص به طور جدی‌تر وارد شود.

نسخه مناسب چاپ