کاشان؛ میزبان مسابقات والیبال نوجوانان کشور
کاشان ـ خبرنگار اطلاعات: رئیس هیأت والیبال بانوان کاشان از میزبانی این شهرستان در مسابقات نوجوانان کشور خبر داد وگفت:مسابقات والیبال نوجوانان دختر کشور در سه منطقه برگزار می‌شود که کاشان میزبانی منطقه ۲ کشور را عهده دار شده است.

فاطمه حسینی افزود: مسابقات منطقه ۲ با حضور ۱۱ تیم از استان‌های بوشهر،فارس، هرمزگان، اصفهان، یزد، لرستان، مرکزی، قم، چهارمحال و بختیاری، البرزو کرمان از ۲ مرداد آغاز ‌شده و تا ۸ مرداد ادامه خواهد داشت.

وی در خصوص محل برگزاری مسابقات گفت:تمامی مسابقات در سالن ورزشی دانشکده شهید رجایی کاشان برگزار می‌شود و تماشا برای بانوان آزاد است.

وی در خصوص موفقیت‌های والیبال کاشان به حضورفاطمه حلاج بازیکن کاشانی در تیم منتخب استان اصفهان اشاره کرد و افزود:خوشبختانه بعد از ۳ سال حضور در بخش بانوان در یکسال اخیر موفقیت‌های ارزنده‌ای را شاهد بوده‌ایم که تلاش‌های باشگاه باریج اسانس و مربیانش در بخش بانوان غیر قابل انکار است.

وی در خصوص موفقیت بانوان والیبالیست کاشان به انتخاب فاطمه عنایت بازیکن تیم والیبال بانوان باریج اسانس در تیم ملی والیبال جوانان و اعزامی به کشور تایلند اشاره کرد و گفت: عضویت بانوی کاشانی در رده‌های مختلف تیم ملی و اعزام به مسابقات آسیایی برای اولین بار در والیبال کاشان رقم خورده است و ازسویی حضور ریحانه داورپناه در تیم لیگ برتری سایپای تهران نیز بیانگر اقدامات با برنامه و تعامل هیأت والیبال بانوان کاشان با باشگاه‌ها است.‏

نسخه مناسب چاپ