فرمانده مرزبانی ناجا: پاکستان باید پاسخگوی خون شهدا باشد
‏سرویس خبر: فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به فعالیت برخی از گروه‌های تروریستی در خاک پاکستان گفت: جلوگیری از فعالیت این گروه‌ها را به طور جدی از پاکستان مطالبه کرده‌ایم و قول می‌دهیم انتقام خون همرزمان خود را بگیریم.
سردار قاسم رضایی با اشاره به این که اراده قانونگذاران بر تقویت مرزها است، گفت: خوشبختانه با وجود ناامنی در کشورهای همسایه، از مرزهای امنی برخورداریم و مرزبانان ما با تمام توان اجازه ورود و فعالیت تروریست‌ها را نخواهند داد.
وی افزود: بیشترین قاچاق کالا را در جنوب و شمال غرب کشور داریم و با توجه به شعار سال، مقابله با قاچاق کالا در دستور کار جدی مرزبانان است؛ کشفیات کالاهای اساسی امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل بالای ۱۰ برابر بوده است.
او با اشاره به این که ۷۰ تا ۸۰ گروه تروریستی در خاک پاکستان مشغول فعالیت هستند، گفت: ما مقابله با این گروه‌ها را به طور جدی از پاکستان مطالبه کرده‌ایم و دولت پاکستان باید پاسخگوی خانواده شهدا باشد.‏ فرمانده مرزبانی ناجا به اتفاق هیاتی از ستاد کل نیروهای مسلح و جمعی از فرماندهان سپاه استان آذربایجان غربی به منظور بررسی وضع مرزهای شمال غرب کشور از ارتفاعات قندیل و جاسوسان دیدن کرد. فرمانده مرزبانی ناجابا تشریح وضع امنیتی کشورهای خاورمیانه، به امنیت و ثبات پایدار کشورمان اشاره کرد و افزود: درخشش ایران اسلامی در منطقه پر آشوب خاورمیانه را مدیون تلاش‌ها و ایثارگری رزمندگان هستیم که در سخت‌ترین شرایط جوی در برابر هجوم مستکبران و بعثی‌ها ایستادگی کردند و ما نیز برای استمرار این آرامش و امنیت باید راه آنان را ادامه دهیم. او گفت: منطقه قندیل و جاسوسان که امروز شما در آن حضور دارید سال‌ها قبل از انقلاب در دست گروه‌های تجزیه‌طلب بود، اما قدرت ایمان، اراده و روحیه انقلابی نیروهای نظامی و انتظامی این گروه‌های تروریستی را به عقب راند و شکست داد.

نسخه مناسب چاپ