۱۰ فعال اقتصادی برتر کشورهای اسلامی برگزیده شدند
هیات داوران چهارمین نمایشگاه و کنفرانس تجاری و سرمایه گذاری جهان اسلام اسدالله عسگراولادی فعال اقتصادی جمهوری اسلامی ایران را یکی از ۱۰ فرد تاثیرگذار در حوزه اقتصادی جهان اسلام معرفی کرد.

به گزارش ایرنا از مالزی، اسدالله عسگراولادی با حضور در آیین افتتاح چهارمین نمایشگاه و کنفرانس تجاری و سرمایه گذاری جهان اسلام درمرکز تجارت جهانی پوترای شهر کوالالامپور پایتخت مالزی جایزه خود را از وزیر صنعت و تجارت خارجی مالزی دریافت کرد.

در حاشیه چهارمین نمایشگاه و کنفرانس تجاری و سرمایه گذاری جهان اسلام در مالزی همچنین از ۹ فعال دیگر اقتصادی جهان اسلام تقدیر و اعلام شد. این ۱۰ فرد اقدامات شایسته ای در ارتقای توانمندی های و رشد اقتصادی جهان اسلام انجام داده اند.

برگزیدن فعالان اقتصادی جهان اسلام برای نخستین بار است که در چهارمین نمایشگاه و کنفرانس تجاری و سرمایه گذاری جهان اسلام صورت می گیرد. ۵۰۰ داور از ۵۷ کشور اسلامی عضو سازمان همکاری اسلامی از جمله داورانی از جمهوری اسلامی ایران این ۱۰ فرد برتر حوزه اقتصادی جهان اسلام را برگزیدند.

عسگراولادی از صادرکنندگان نامی ایران است و درحال حاضر رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و چین، رئیس افتخاری اتاق مشترک بازرگانی ایران و استرالیا و نایب رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و کانادا است.

مجله چهارمین نمایشگاه و کنفرانس تجاری و سرمایه گذاری جهان اسلام در معرفی اسدالله عسگراولادی نوشت: وی در حال انجام مذاکره برای خرید یک شرکت هوایپمایی است و علاقمند به خرید مرکز نمایشگاه‌های بین المللی تهران هم هست.

این مجله افزود:عسگراولادی همچنین در تلاش برای تاسیس یک بانک ایرانی – چینی است.

نسخه مناسب چاپ