صعود هندبالیست های جوان به دور دوم
تیم هندبال جوانان کشورمان در دومین دیدار خود در مرحله گروهی مسابقات قهرمانی آسیا برابر تیم ازبکستان به پیروزی رسیدند.

تیم هندبال جوانان کشورمان دیروز در دومین مسابقه خود در مرحله گروهی رقابتهای هندبال قهرمانی جوانان آسیا در اردن به مصاف تیم ازبکستان رفت. تیم ایران در این رقابت با نتیجه ۳۷ بر ۲۲ برابر تیم ازبکستان به برتری رسید.

هندبالیست های جوان ایران در نیمه اول با نتیجه ۱۹ بر ۵ از تیم حریف پیشی گرفتند و در نیمه دوم با به ثمر رساندن ۱۸ گل دیگر بازی را با اختلاف ۱۵ گل به سود خود به پایان رساندند. تیم هندبال ایران نخستین دیدار خود را برابر تیم اردن میزبان مسابقات با پیروزی پشت سر گذاشته بود. به این ترتیب تیم کشورمان در گروه اول این رقابتها به عنوان صدر نشین به دور دوم صعود کرد.

دعوت از ۱۶ بازیکن برای دیدار‌با قطر

همچنین دومین اردوی آماده سازی تیم ملی بزرگسالان جهت شرکت در مسابقات دوستانه در کشور قطر از امروز در تهران آغاز می‌شود.

به گزارش سایت فدراسیون هندبال، محسن طاهری ۱۶ بازیکن را برای حضور در دیدارهای دوستانه در کشور قطر به اردو دعوت کرد که این اردو تا ۷ مرداد ادامه دارد و سپس تیم ملی برای برگزاری دو دیدار دوستانه با قطر عازم این کشور می‌شود.

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردو به شرح زیر است:

سعید برخورداری، مهرداد صمصامی، پویا نوروزی نژاد، سجاد ندری، مجتبی حیدرپور، مهدی موسوی، محسن باباصفری، محمدکاظم جمعه پورزاده، افشین صادقی، شاهو نصرتی، یاسین کبیریان جو، امید سه کناری، رحیم مومنی زاده، محمدعلی قاسمی، کیانوش پالاد، حسین صالحی

نسخه مناسب چاپ