بیمارستان بهشتی کاشان به مرکز تخصصی خدمات ‏MRI‏ مجهز می‌شود
کاشان ـ خبرنگاراطلاعات:عملیات عمرانی ساختمان ‏MRI، ماموگرافی و بخش بیماری‌های خاص بیمارستان بهشتی کاشان با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کاشان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خیّر پروژه، اعضای شورای اسلامی شهر کاشان و جمعی ازمسئولین شهرستان آغاز شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کاشان در این مراسم گفت: بیمارستان بهشتی کاشان با داشتن ۷۵۰ تخت بیمارستانی از داشتن مرکز ارائه خدمات ‏MRI‏ و ماموگرافی به بیماران محروم بود و تجهیز بیمارستان به ارائه خدمات در این راستا ضرورت داشت.

دکتر مؤمنیان با قدردانی از خیّر محترم یادآور شد: نداشتن مرکز ارائه خدمات ‏MRI‏ و ماموگرافی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان مشکلات بسیاری برای تیم پزشکی و درمانی و بیماران ایجاد کرده بود که با احداث و تجهیز این مرکز بزودی مشکلات برطرف می‌شود و سطح خدمات بیمارستان شهید بهشتی ارتقا پیدا می‌کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کاشان نیز در این مراسم اظهار داشت: ساختمان ‏MRI، ماموگرافی و درمانگاه بیماری‌های خاص مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی در چهار طبقه ساخته می‌شود.

‏دکتر مهرداد فرزندی پور، با بیان اینکه هر طبقه به متراژ ۲۵۰ مترمربع درنظر گرفته شده است، افزود: این ساختمان به صورت صدردصد خیّرساز به همت خانواده خیّرسلامت زنده یادحاج رضا طالبیان فر راه اندازی خواهد شد.

به گفته‌وی، خدمات خیرین سلامت یکی از مصادیق در همه طول تاریخ ماندگار است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه اظهار امیدواری کرد: باقیات الصالحات به جا مانده از خیرین مورد قبول درگاه حق تعالی قرار گیرد.

نسخه مناسب چاپ