‎کسی از سرنوشت این نوجوان اطلاعی دارد؟
 

سرویس حوادث: پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ برای یافتن نوجوانی که از سال گذشته منزلش را ترک کرده ودیگر به خانه باز نگشته است از مردم کمک خواست.

این نوجوان به نام میلاد شانزده ساله در شامگاه ۲۲ شهریور پارسال ازخانه خارج شده و دیگر به آنجا برنگشته است. خانواده او پس از جستجوهای زیادبا مراجعه به کلانتری ۱۶۶ لشکرک موضوع فقدان وی را اعلام کردند و با تشکیل پرونده به دستور قاضی شعبه ۱۰۱ دادگاه عمومی بخش لواسانات، پرونده در اختیار پایگاه یکم پلیس‌آگاهی تهران‌ قرار گرفت. پدر فقدانی به کارآگاهان گفت: هیچکدام از دوستان پسرم نیز اطلاعی از اونداشتند.

با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان با شناسایی دوستان فقدانی و تحقیق از آنها دریافتندکه فقدانی چندین بار و در صحبت‌های دوستانه به یکی از دوستانش عنوان کرده بود که قصد دارد تا از ایران خارج شود.

با توجه به اطلاعات بدست آمده از دوستان فقدانی، کارآگاهان مجددا به تحقیق از خانواده فقدانی پرداخته و پدر فقدانی بااظهار بی‌اطلاعی از تلاش فرزندش برای خروج از ایران، به کارآگاهان گفت: پیش از اعلام شکایت به کلانتری درباره فقدان پسرم، فردی با من تماس گرفت و عنوان کرد که میلاد نیاز به پول دارد و به این بهانه از من درخواست کرد تا برای تحویل دادن پول به منطقه‌ای در لواسان مراجعه کنم اما زمانی که خبری از این شخص نشد، تصمیم گرفتم تا فقدان میلاد را به کلانتری اطلاع دهم.

با توجه به اطلاعات بدست آمده در مسیر تحقیقات و احتمال وقوع جنایت، پرونده برای انجام تحقیقات به اداره یازدهم پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ ارجاع شد.در اداره یازدهم نیز با اعلام علامت مشخصه فقدانی که بنا بر اظهارات پدر و مادرش خالکوبی حرف انگلیسی« ام» روی بازوی دست راستش وجود داشت، کارآگاهان به بررسی سوابق اجساد ناشناس پرداختند اما موفق به شناسایی جسدی با این مشخصات نشدند؛ همزمان، با توجه به احتمال اقدام فقدانی برای خروج غیرقانونی از کشور، کارآگاهان اقدام به شناسایی یکی از اتباع کشور افغانستان به نام رحیم کردند که در تحقیقات مشخص شد چندی پیش به صورت غیرقانونی وارد ایران شده و همزمان با فقدان میلاد، او نیز ناپدید شده است.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس‌آگاهی تهران‌ بااعلام انتشار عکس فقدانی ازهمه شهروندانی که اطلاعی از سرنوشت این نوجوان دارند خواست مراتب را با شماره تماس ۵۱۰۵۵۵۱۱ اطلاع دهند.

نسخه مناسب چاپ