ولاسکو: مسابقات قهرمانی آسیا از امروز آغاز می‌شود
سرمربی تیم ملی والیبال ایران، گفت: مسابقات قهرمانی آسیا، از امروز با آغاز رقابت‌های مرحله دوم به سطح واقعی خود می‌رسد.

خولیو ولاسکو درباره دو مسابقه تیم ملی والیبال ایران در مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا، گفت: قزاقستان، تیم خوبی بود و بازی خوبی مقابل این تیم داشتیم. قزاقستان تا امتیاز ۱۵ یا ۱۶ همسطح با ما پیش می‌آمد، ولی این تیم را شکست دادیم.

تیم کویت هم در حد این تورنمنت نبود و ما فقط تلاش ‌کردیم تا در این مسابقه، اشتباهات را کم کنیم و به هدف خود برسیم. به نظر من، مسابقات والیبال قهرمانی آسیا، از امروز و با برگزاری دیدارهای مرحله دوم، آغاز می‌شود.

وی درباره تغییر بازیکنان تیم ملی والیبال در گیم دوم مسابقه با کویت، گفت: می‌خواستم بازیکنانی که در بازی اول به میدان نرفته بودند، فرصتی برای بازی داشته باشند و در جریان رقابت ها قرار بگیرند.

ولاسکو که مسابقه تیم‌های عراق و کره جنوبی را از نزدیک تماشا کرد، افزود: عراق تا امتیاز ۱۶ خیلی خوب بازی کرد و همسطح با کره جنوبی پیش ‌رفت؛ پس از آن، بازیکنان این تیم اشتباهات زیادی مرتکب شدند و ‌باختند.

کره جنوبی، یکی از بهترین تیم‌های این دوره از رقابت‌هاست و بازی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت.

وی افزود: می توانیم در مرحله دوم مسابقات، تیم های عراق و کره جنوبی را شکست دهیم، ولی مقابل کره – که یکی از تیم های خوب آسیاست – باید بدون اشتباه بازی کنیم تا به پیروزی برسیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران، گفت: مسئولان برگزاری رقابت ها قصد دارند، کفپوش سالن مسابقات را عوض کنند که این اتفاق مهمی محسوب می شود؛ چون کفپوش کنونی، برای بازیکنان خیلی خطرناک است.

وی افزود: با تغییر کفپوش، بازیکنان با اعتماد به نفس بیشتری بازی می کنند. در شرایط قبلی، همه بازیــکنان نگــران مصدومیت بودند.

نسخه مناسب چاپ