دریادار سیاری: ۲۵ رزمایش دریایی امسال برگزار می‌شود
 

سرویس سیاسی – اجتماعی: فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی‌ایران از برگزاری ۲۵ رزمایش دریایی تا پایان سال خبر داد.
امیر دریادار حبیب‌الله سیاری با اشاره به برگزاری ۲۵ رزمایش در سال ۹۶ اظهار داشت: این رزمایش‌ها در تخصص‌های مختلف و در دریا و سواحل دریای شمال و جنوب اجرا می‌شود و در پایان هم رزمایش بزرگ دریایی ولایت ۹۶ را به مرحله اجرا درمی‌آوریم. وی با بیان این که تجهیزات نظامی‌نیروی دریایی به‌روز و تمامی‌آن‌ها تولید داخل هستند، تاکید کرد: در منطقه چهارم دریایی امام رضا (ع) و در صنایع دفاعی شهید تمجیدی؛ ناوشکن دماوند نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی‌ایران با افتخار عملیاتی شده است و اکنون در عرصه دریاها دریانوردی می‌کند و ناوهای موشک‌انداز دیگری هم در دست تولید است که به امید خداوند این خط تولید قطعاً ادامه دارد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: اعتقاد، تلاش و همت ما بر این است که کارکنانی را تربیت کنیم تا بتوانند مأموریت‌های خطیر نیروی دریایی را به‌ویژه در عرصه دریاهای آزاد و در بین کشورهای جهان به خوبی انجام بدهند‌، چرا که فرمانده کل قوا فرموده‌اند که مظهر اطمینان مردم در دریا نیروی دریایی است.
سیاری با بیان این که باید از جلسات انس با قرآن به‌ویژه در ماه مبارک رمضان که ماه خودسازی و انسان‌سازی است، بهره ببریم، افزود: ما برای این که فرمایشات معظم له را انجام دهیم، نیاز به انسان‌هایی داریم که در ابعاد مختلف آمادگی انجام مأموریت را داشته باشند و بهترین منبع‌، استفاده از قرآن کریم است.
وی با تأکید بر این که قرآن کارخانه انسان‌سازی است، افزود: مؤمن بودن، داشتن تعهد و تخصص، ولایتمدار و ایثارگر بودن از ویژگی‌هایی است که ما در جوان‌هایی که به آموزش ویژه نیروی دریایی ورود می‌کنند نیاز داریم و برای رسیدن به این‌ها هیچ‌چیزی به‌اندازه قرآن اثرگذار نیست.

نسخه مناسب چاپ