کشف ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال طلای مسروقه در ساری
ساری ـ خبرنگار اطلاعات: فرمانده انتظامی مازندران از انهدام یک شبکه ۶ نفر سارقان منزل و کشف ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال طلای مسروقه در شهرستان ساری خبرداد.
محمود میرفیضی افزود: در پی وقوع سرقت منزلی در شهرستان ساری کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی با حضور در محل وقوع سرقت ضمن بررسی میدانی صحنه جرم با انجام تحقیقات از مالباخته با استفاده از روش‌های علمی کشف جرم، یکی از سارقان حرفه‌ای منزل اهل و ساکن یکی از استان‌های جنوب غرب کشور را شناسایی کردند.
وی گفت: ماموران پلیس آگاهی با تشکیل تیم ویژه ضمن شناسایی مخفیگاه این متهم وی را به همراه ۲ همدست دیگرش که یکی از آنان زنی ۴۶ ساله بود در شهرستان بهشهر و ساری دستگیر کردند. میرفیضی افزود: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس به بزه انتسابی با همکاری فردی دیگر اقرار کردند.
وی از شناسایی و دستگیری همدست متهمان به همراه ۲ مالخر در استان‌های تهران و البرز خبرداد و افزود: در دو مرحله بیش از ۱۸۵ میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش طلاهای مسروقه از متهمان کشف شد.
او با اشاره به اینکه سارقان طلاهای مسروقه را به یک زن ساکن یکی از کشورهای همسایه فروخته بودند افزود: با انجام اقدامات پلیسی طلاهای مسروقه مسترد و تحویل مالباخته شد.
وی از تشکیل پرونده متهمان و تحویل آنان به مرجع قضایی خبرداد و افزود: متهمان با قرار صادره روانه زندان شدند.

نسخه مناسب چاپ