کی‌روش: در فوتبال برد ارزان به دست نمی‌آید
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در باره آخرین مرحله آماده سازی برای رویارویی با ازبکستان بیانیه ای را صادر کرد.
به گزارش ایسنا، متن بیانیه کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به شرح زیر است:
تابلو نتیجه و قیمتی که باید پرداخت شود
در فوتبال یا در زندگی ما همیشه تابلوی نتیجه‌ای داریم که شرایط ما را شرح می‌دهند. برای تیم ما تابلوی نتیجه واضح است: در رده نخست گروه قرار داریم؛ هیچ باخت و گل خورده‌ای نداریم.
اما ما هنوز در جایگاهی نیستیم که انتظارش را داریم. ما هنوز در جایگاهی نیستیم که می‌خواهیم باشیم. این درست است که ما بهتر از آنچه در گذشته بودیم هستیم اما تابلوی نتیجه ما امروز فقط مسئولیت ما را افزایش می‌دهد و دانستن این موضوع که استانداردها و خواسته‌های ما بالاتر رفته است. این موضوع بسیار مهم است که گفته شود چون بازی ما هنوز به اتمام نرسیده است. درحقیقت ما ۳، ۹۰ دقیقه‌ی دیگر برای بازی کردن داریم تا به آرزوها و موفقیت برسیم.
دوباره در فوتبال و در زندگی، برد و موفقیت با قیمت ارزان بدست نمی آید! ما همه باید سخت‌تر از همیشه کار کنیم، ما همه باید یک چیز بیشتر و متفاوت‌تر داشته باشیم. بدلیل اینکه اگر ما می‌خواهیم تغییر ایجاد کنیم در نهایت این تنها راهی است باید پیش بگیریم.
اگر می‌خواهیم موفق شویم یک قیمت وجود دارد که باید بپردازیم. دوباره، پیروزی‌ها هرگز آسان بدست نمی‌آیند. در این لحظه فداکاری و وقف کامل، تیم ملی را به جایگاهی که ما آرزویش را داریم، می‌رساند.
تمرین‌ تیم ملی با همه بازیکنان
تمرینات تیم ملی ایران از دیروز با تمام بازیکنان برگزار ‌شد.
به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، با بازگشت تیم ملی به تهران لیست بازیکنان دعوت شده برای مسابقه ازبکستان کامل شد.
بازیکنانی مانند مسعود شجاعی، سید جلال حسینی، وحید امیری، محمد انصاری و مهدی طارمی به اردوی تیم ملی اضافه شدند و زیر نظارت کارلوس کی‌روش به تمرین پرداختند.تمرین دیروز صبح در سالن آکادمی هتل آزادی به کارهای کششی با طنابهای مخصوص اختصاص داشت وبعد از ظهر ساعت ۱۹ ملی پوشان به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند.

نسخه مناسب چاپ