آزادی ۱۹ زندانی جرائم غیر عمد در خراسان جنوبی
بیرجند – خبرنگار اطلاعات :مدیرکل زندان‌های خراسان‌جنوبی با اشاره به این که از ابتدای امسال تا کنون ۱۹ زندانی جرائم غیر عمد از زندان‌های استان آزاد شده‌اند، گفت: ستاد دیه کشور سال گذشته مبلغ یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان کمک بلاعوض به زندانیان استان کرده است.
علی هاشمی در سیزدهمین مراسم جشن گلریزان جرائم غیر عمد استان افزود : جشن گلریزان امسال با هدف آزادسازی ۱۳۵ زندانی جرائم غیر عمد توسط خیرین برگزار شده است. وی با بیان این که سال گذشته برای نخستین بار تعداد زندانیان آزاد شده جرائم غیر عمد استان سه رقمی شد، گفت : سال گذشته ۱۱۵ زندانی جرائم غیر عمد با هزینه هفت میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان آزاد شدند.
او ادامه ادامه داد: از مجموع اعتبار هزینه شده برای آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد در سال گذشته سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان مربوط به رضایت شکات بوده است.
وی با اشاره به این که از ابتدای امسال تا کنون ۱۹ زندانی جرائم غیر عمد از زندان‌های استان آزاد شده‌اند، اضافه کرد: ستاد دیه کشور سال گذشته مبلغ یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان کمک بلاعوض به زندانیان استان کرده است. او با بیان این که ستاد دیه استان سه عضو ثابت و چهار عضو خیر دارد، گفت: در حال حاضر مبلغ بدهی زندانیان جرائم غیر عمد استان بیش از ۱۲ میلیارد تومان است که امیدواریم با همت و کمک خیران محقق شود.

نسخه مناسب چاپ