حضور بازیکنان جدید در تمرین دیروز استقلال
بازیکنان جدید تیم فوتبال استقلال در محل تمرین این تیم حاضر شدند.
به گزارش فارس، تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۸:۳۰ دیروز نخستین تمرین خود را برای فصل جدید در کمپ زنده‌یاد حجازی برگزار کرد.
پیش از شروع تمرین تیم فوتبال امید استقلال که هدایتش به محمد نوازی سپرده شده است در کمپ حجازی تمرین کرد که علیرضا منصوریان هم تمرین بازیکنان را برعهده گرفت و با آنها به خوش و بش پرداخت.سرمربی استقلال برای دقایقی با صادق ورمزیار و محمد نوازی درخصوص آخرین شرایط بازیکنان امید به گفتگو پرداخت.همچنین بازیکنانی مثل داریوش شجاعیان، حسن بیت‌ سعید و روزبه چشمی در محل تمرین حاضر شدند.با حضور شجاعیان، فرشید اسماعیلی و سید حسین حسینی جمع شیرازی‌های استقلال جمع شد و آنها در کنار یکدیگر عکس یادگاری هم انداختند.
همچنین میک مکدرمورت مربی ایرلندی و جدید استقلال هم با حضور در کمپ زنده‌یاد حجازی برنامه‌های تمرینی آبی پوشان را پیگیری کرد.
داریوش شجاعیان هم به عنوان خرید جدید باشگاه استقلال در فصل آینده پیراهن شماره ۹ را می‌پوشد.
هر چهار خرید جدید تیم استقلال بازیکنانی هستند که قرار است در فاز تهاجمی برای این تیم توپ بزنند. حسن بیت سعید، سجاد شهباززاده، مهدی قائدی سه مهاجم جدید تیم استقلال هستند و داریوش شجاعیان هم هافبک بازیساز این تیم است و جذب همزمان این چهار بازیکن نشان می دهد که آبی ها قرار است در فصل جدید مثل فصل گذشته تیمی تهاجمی و گلزن را روانه میدان نمایند.‌همچنین حسن بیت سعید دیگر خرید جدید آبی ها هم در فصل جدید با پیراهن شماره ۷ این تیم به میدان خواهد رفت. پیراهنی که بعد از بازنشستگی فرهاد مجیدی مدتها در بایگانی استقلال بود و نیم فصل نخست فصل گذشته بر تن بختیار رحمانی رفت.پیراهن شماره ۱۰ استقلال هم بعد از یکسال خاک خوردن در گنجه باشگاه استقلال در غیاب سجاد شهباززاده، بار دیگر بر تن این بازیکن خواهد رفت. همچنین بدیهی است که روزبه چشمی نیز که بعد از یک فصل دوری از میدان در این فصل با پیراهن شماره ۴ برای استقلال به میدان خواهد رفت.

نسخه مناسب چاپ