ناگفته‌های «وزیر اطلاعات» از حمله سپاه به مقر سرکردگان داعش
وزیر اطلاعات گفت: پرتاب موشک به مراکز مهم تجمع سرکردگان داعش توسط سپاه قهرمان تجلی اراده ملت ایران و تصمیم جمعی سران نظام و سیلی سرسام‌آوری بود که کلیت نظام به گونه دشمن نواخت.
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی در گفتگو با ایسنا درباره حمله موشکی سپاه به مواضع داعش افزود: این تصمیم در شورای عالی امنیت ملی اتخاذ شد و ریاست محترم جمهوری اسلامی‌نیز در جایگاه رئیس شورا به نیروهای مسلح دستور یورش کوبنده به مقر داعش راصادر کرد و موررد تائید مقامات عالی نظام قرار گرفت.
وی ادامه داد: نقاط تجمع سرکردگان داعش توسط وزارت اطلاعات در اختیار یگان موشکی سپاه قرار گرفت و موشک‌های ظفرآفرین سپاه آنها را نشانه گرفتند.حسب اطلاعات متقن موشک‌ها با دقت به هدف اصابت کرد و تعداد زیادی از عناصر جنایتکار داعش، چند تن از سرکردگان و فرماندهان آنها از جمله ابوعاصم لبیبی به هلاکت رسیدند.
وزیر اطلاعات تاکید کرد: هماهنگی و هم افزایی نیروهای اطلاعاتی، امنیتی، نظامی‌و انتظامی‌کشور اقتدار جمهوری اسلامی‌ایران را به رخ جهانیان کشید.
علوی افزود: ضربه‌های مرگبار بر تروریست‌ها در جنوب شرق کشور در ارتفاعات قصرقند هم کمر دشمن را شکست.
وزارت اطلاعات با اشراف اطلاعاتی خود محل استقرار تروریست‌های انصار الفرقان را شناسایی و در اختیار سپاه و ناجا قرار داد و با اقدام هماهنگ سپاه، ناجا و وزارت اطلاعات نیروهای کلیدی تروریست‌ها در جنوب شرق کشور از پای در آمدند و مولوی جلیل قنبرزهی که در راس گروه‌های تروریستی بود با چند تن از معاونین و دستیارانش به هلاکت رسیدند و مقادیر انبوهی از اسلحه، مهمات، بمب‌های آماده، کمربندهای انتحاری و حدود دو هزار کیلو گرم مواد منفجره آنان به دست نیروهای ظفرمند جمهوری اسلامی‌ایران افتاد‌.
وزیر اطلاعات تصریح کرد: به همه نیروهای دست اندرکار از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج، نیروهای انتظامی، وزارت کشور و وزارت اطلاعات خسته نباشید و دست مریزاد می‌گوییم و به جای پیام گفتاری با اقدام عملیاتی به دشمنان امنیت ملت ایران پیام دادیم که نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ایران در صیانت از امنیت کشور هیچ ملاحظه و تعارفی ندارد و ضربه‌های کوبنده خود را بر تروریست‌ها در هر نقطه‌ای وارد می‌کند.
وزیر اطلاعات همچنین در پیامی‌به فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌اعلام کرد: حمله موشکی سپاه، اشراف و اقتدار عملیاتی و اطلاعاتی جمهوری اسلامی‌ایران را به رخ جهانیان کشید.
در بخشی از پیام حجت‌الاسلام و‌المسلمین سید محمود علوی آمده است: خداوند قادر را شاکریم که عملیات غرور آفرین و موفقیت آمیز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌در موشک باران مقر فرماندهی داعش موجب رضایت خاطر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، امت شهید‌پرور،خانواده‌های معظم شهدا، به ویژه خانواده ی شهدای ۱۲ ماه مبارک رمضان تهران و مدافعین حرم شد.بی‌گمان، این پیام روشن و عملیات هوشمندانه، خواب خوش استکبار جهانی و صهیونیسم غاصب و اعوان و انصار مزدور و فرومایه منطقه ای آنان را آشفته ساخت و بار دیگر اشراف و اقتدار عملیاتی و اطلاعاتی جمهوری اسلامی‌ایران را به رخ جهانیان کشید.
وزیر اطلاعات از درگاه خداوند متعال موفقیت روزافزون فرمانده کل سپاه و پاسداران غیور در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی‌و جبهه مقاومت تحت فرماندهی معظم کل قوا را خواستار شد.

نسخه مناسب چاپ