شمخانی: اقدام موشکی با اراده رهبری و مصوبه شورای عالی امنیت ملی انجام شد
نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی در جمع خبرنگاران در راهپیمایی روز قدس با اشاره به پاسخ قاطع ایران به تحرکات کور و کم ارزش گروه‌های تروریستی که به شهادت مظلومانه جمعی از هموطنانمان منجر شد، اظهار داشت: امنیت همه جانبه در کشور، خط قرمز غیرقابل تغییر جمهوری اسلامی‌بوده و هر گروه یا کشوری که بخواهد به هر نحو به این مهم خدشه وارد کند با واکنش شدید و فوق تصور مواجه خواهد شد.
به گزارش ایسنا، دریابان علی شمخانی حضور گسترده و کم‌سابقه مردم روزه‌دار کشورمان در راهپیمایی روز قدس امسال را مکمل پاسخ کوبنده موشکی به تحرکات تروریستی و حامیان آنها بیان کرد و افزود: گویاترین بیانی که می‌شود به طراحان برنامه‌های تهدیدآفرین علیه ایران اعلام کرد این است که “آزموده را آزمودن خطاست”.
دبیر شورای‌ عالی امنیت ملی‌، گفت: اقدام موشکی سپاه با اراده رهبر معظم انقلاب و مصوبه شورای‌عالی امنیت ملی صورت گرفت و تصمیمات شورای عالی امنیت ملی هم باید به تایید مقام معظم رهبری برسد.
قدرت برای این فراهم شده است که در شرایط مورد نیاز به درستی به کار گرفته شود و بعد از جنگ تا به امروز یکی از منطقی‌ترین موارد به کارگیری قدرت موشکی ایران، در عملیات موشکی سپاه اخیر شکل گرفت.
سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی هم با انتشار پیامی‌حمله موشکی ایران به مواضع داعش در سوریه را دقیق توصیف کرد.
به گزارش ایسنا، آویخای ادرعی در این پیام تاکید کرد که ایران موشک‌های زمین به زمین دقیقی را به سمت اهدافی از داعش در سوریه شلیک کرد. داعش ضربات دردناکی از آن دریافت کرده است.
وی در عین حال در پیام‌های دیگر در صفحه توییترش با تکرار ادعاهای خصمانه و ساختگی رژیم صهیونیستی و آمریکا علیه کشورمان، ایران را به تلاش برای ایجاد صنعت نظامی‌در لبنان و یمن، از جمله ظرفیت تولید موشک زمین به زمین متهم کرد و نوشت: اسرائیل نمی‌تواند در برابر توسعه این تسلیحات دقیق علیه خود بی‌تفاوت باشد.
وی همچنین مدعی شد ایران و محور شیعه، تهدید مرکزی برای ثبات منطقه هستند که عواقب جهانی و خطری اصلی برای اسرائیل دارند.

نسخه مناسب چاپ