پیام تسلیت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت احمد فراهانی
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی، درگذشت احمد فراهانی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در متن تسلیت سیدرضا صالحی امیری خطاب به خانواده مرحوم فراهانی آمده است:
خبر درگذشت خبرنگار پژوهشگر متعهد، مرحوم احمد فراهانی موجب تالم گردید.
آن فقید که در دوران دفاع مقدس، با روحیه جهادی به عنوان نیروی داوطلب بسیجی، در جبهه ها حضور یافته بود، در عرصه خبر و اطلاع رسانی نیز منشاء خدمات شایانی در خبرگزاری جمهوری اسلامی شد.
اینجانب فقدان این انسان وارسته را به همسر مکرمه، فرزندان برومند و خاندان محترم فراهانی و نیز همکاران خبرگزاری ایرنا صمیمانه تسلیت گفته و از خداوند متعال در آخرین ساعات ماه مبارک رمضان، رحمت واسعه و علو درجات برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی بازماندگان محترم را مسالت دارم.
پیام تسلیت دکتر حسین انتظامی
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پیامی درگذشت احمد فراهانی از مدیران باسابقه خبرگزاری جمهوری اسلامی را تسلیت گفت.
در پیام حسین انتظامی آمده است:
خبر درگذشت احمد فراهانی، روزنامه نگار، پژوهشگر و از مدیران خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران موجب تاسف شد. ضمن تسلیت به همسر و فرزندان، خانواده گرامی و همکاران محترم در ایرنا، از خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه و برای بازماندگان و دوستداران او صبر و اجر مسالت دارم.زنده یاد فراهانی که سوم تیر ماه درگذشت ، علاوه بر فعالیت های
‌خبری و پژوهشی، در سال های گذشته ریاست دفتر ایرنا در اسلام آباد (پاکستان) و مدیرکلی اخبار خارجی ایرنا را عهده دار بوده است.

نسخه مناسب چاپ