رئیس موساد: اسرائیل توان مقابله با ایران را ندارد
سرویس خارجی: رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی «موساد» در گفتگویی محرمانه با ادعای اینکه ایران مشغول ایجاد حزب‌الله دوم در جولان سوریه است، اذعان کرد که اسرائیل نمی‌تواند به تنهایی با ایران مقابله کند.
«یوسی کوهن» مدعی شد که ایران در حال ایجاد حزب‌الله دوم در بلندی‌های جولان سوریه است.کوهن ادعا کرد: ایران مشغول گسترش منطقه نفوذ خود است و جامعه جهانی نیز بی‌تفاوت است و فقط آمریکا می‌تواند جلوی آن را بگیرد. وی ضمن هشدار درباره قدرت رو به افزایش ایران و گسترش نفوذش در سوریه، افزود: جامعه جهانی بی‌تفاوت است زیرا آنها زندانی توافق هسته‌ای هستند که با ایران امضا کرده اند. کوهن با درخواست کمک از ایالات متحده برای مقابله با ایران، اذعان کرد که اسرائیل نمی‌تواند به تنهایی در برابر تهدیدات ایران عمل کند و فقط ایالات متحده می‌تواند با گسترش ایران مقابله کند، زیرا آنها خطر را درک می‌کنند. در این راستا بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پی نصب شمارشگر نابودی اسرائیل در تهران در روز قدس امسال، برآشفت و در واکنش به آن مدعی شد که دولت یهودی آن‌ها به بقا ادامه خواهد داد. نتانیاهو گفت: هفته گذشته در تهران ساعتی نصب شد که روزشمار نابودی اسرائیل را نشان می‌داد اما باید بگویم که ما تا مدت‌های طولانی بعد از اینکه آن‌ها به تاریخ بپیوندند، باقی خواهیم ماند! خبر دیگر اینکه وبگاه صهیونیستی«واللا» اعلام کرد هیأت آمریکایی که اخیرا به فلسطین اشغالی سفر کرد به اطلاع نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی رسانده که به دلیل رفتارهای فلسطینی‌ها، رئیس‌جمهور آمریکا قصد عقب‌نشینی از میانجی‌گری برای صلح میان دو طرف نزاع را دارد.
در رویدادی دیگر ۹۰ هزار فلسطینی در میان تدابیر شدید امنیتی صهیونیست ها، دیروز خود را به مسجدالاقصی رساندند و نماز عید فطر را در این مسجد به جا آوردند. این درحالی است که نشریه اسرائیل هیوم نوشت: ترکیه قصد دارد با انتقال نیم میلیون فلسطینی به مسجدالاقصی با تهاجم صهیونیست‌ها و یهودی‌سازی آن مقابله کند. خبر دیگر اینکه جنگنده‌های رژیم صهیونیستی پایگاههای حماس را در غزه بمباران کردند. گفته می‌شود این حملات در پاسخ به شلیک ادعایی موشک از نوار غزه انجام شد. حماس در واکنش به این تجاوز اعلام کرد :حمله اسرائیل به غزه بازی خطرناک است.

نسخه مناسب چاپ