فراخوان طرح‌های مرتبط با حوزه ازدواج جوانان و خانواده
سرویس سیاسی – اجتماعی: معاونت ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در فراخوانی از فعالان اجتماعی دعوت کرد تا طرح‌ها و پروژه‌های خود در حوزه ازدواج و خانواده جوانان را ارائه کنند.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، معاونت ساماندهی امور جوانان از تمامی فعالان اجتماعی و اقتصادی که در زمینه ازدواج جوانان و تحکیم و تعالی خانواده‌های جوان سوابق و فعالیت‌های موثری دارند دعوت کرد تا طرح و پیشنهادهای خود را در چارچوبی مشخص حداکثر تا ۳۱ تیر امسال به دفتر برنامه ریزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان ارسال کنند.
اهداف طرح و پروژه‌های پیشنهادی به شرح ذیل است:
ارتقای توانمندی‌های جوانان برای ازدواج و تحکیم و تعالی خانواده، پیشگیری از طلاق در خانواده‌های جوان، ایجاد اشتغال در ارائه خدمات و محصولات مرتبط با ازدواج برای جوانان فارغ التحصیل، ترویج و فرهنگسازی سنت حسنه ازدواج و شأن والای خانواده.
همچنین قالب طرح به صورت زیر پیشنهاد می شود: دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی، برنامه‌ها و فعالیت‌های توانمندسازی جوانان برای ازدواج، برگزاری نمایشگاه و جشنواره‌های مرتبط، خدمات مرتبط با ازدواج و خانواده در فضای مجازی، آموزش و مشاوره ازدواج از طریق اپلیکیشن‌های موبایل، استارتاپ‌های مرتبط با ازدواج و خانواده، گردشگری، آموزش و مهارتی زوجین، گردشگری خانواده با هدف ازدواج، کارآفرینی جوانان در حوزه ازدواج و تعالی خانواده.
تمامی طرح‌های دریافتی در کمیته داوری معاونت بررسی و طرح‌های غیرتکراری و نوآورانه و کاربردی در اولویت بررسی در جلسه مشترک با ارائه دهنده طرح، قرار خواهند گرفت.

نسخه مناسب چاپ