اخبار کوتاه داخلی
تیم والیبال سرمایه با اقتداردر فینال
تیم والیبال بانک سرمایه با شکست حریف قدرتمند خود و کسب پنجمین پیروزی متوالی با اقتدار به دیدار نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا راه یافت.
به گزارش فدراسیون والیبال، مرحله نیمه نهایی رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا دیروز در ویتنام پیگیری شد. تیم والیبال بانک سرمایه در این مرحله به مصاف العربی قطر رفت و سه بر صفر به پیروزی رسید تا برای دومین سال متوالی به دیدار نهایی رقابت های قهرمانی آسیا راه یابد.
امروز مرحله نهایی رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا با چهار دیدار در شهرهای «نام دین» و «نین بین» ویتنام پیگیری خواهد شد.

حضور نماینده هندبال ایران در مسابقات باشگاه های جهان
فدراسیون هندبال آسیا ایران را به عنوان جایگزین نماینده آسیا در رقابت های قهرمانی باشگاه های جهان اعلام کرد.
به گزارش ایسنا، بعد از کناره گیری تیم هندبال النور عربستان از شرکت در مسابقات قهرمانی هندبال باشگاه های جهان، فدراسیون هندبال آسیا ایران را جایگزین این تیم اعلام کرد. بنابراین تیم نفت وگاز گچساران به عنوان نماینده قاره آسیا در این مسابقات حضور خواهد یافت.‌مسابقات هندبال باشگاه های جهان از سوم تا ششم شهریور امسال در شهر دوحه قطر برگزار خواهد شد و ۸ باشگاه برتر هندبال جهان در این مسابقات شرکت می کنند، نفت و گاز گچساران نماینده ایران در این رقابت ها خواهد بود.

دعوت ۱۷ وزنه‌بردار به اردوی تیم ملی
۱۷ وزنه‌بردار به اردوی جدید تیم ملی وزنه‌برداری دعوت شدند و نامی از سعید علی‌حسینی وجود ندارد.
به گزارش ایسنا، پس از پایان جلسه شورای عالی وزنه‌برداری اسامی ملی‌پوشان دعوت شده به اردوی تیم ملی مشخص شد.‌ ۱۷ وزنه‌بردار به این مرحله از اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند که نامی از سعید علی‌حسینی و سعید محمدپور در بین نفرات دعوت شده وجود ندارد. اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی بدین شرح است: مجید عسگری، جابر بهروزی، رضا زارعی، کیانوش رستمی، مرتضی بیگلری، مسعود چترایی، علی مکوندی، صالح چراغی، سهراب مرادی، سید ایوب موسوی، محمد زارعی، محمدرضا براری، علیرضا سلیمانی، علی هاشمی، بهداد سلیمی، همایون تیموری و رامین ربیعی.

نخستین برد گیتی پسند درهفته دوم لیگ برتر فوتسال
لیگ برتر فوتسال در حالی وارد هفته دوم شد که گیتی پسند موفق به کسب نخستین برد خود در این رقابت ها شد.
به گزارش ایسنا، هفته دوم لیگ‌برتر فوتسال دیروز با برگزاری بازی بین گیتی پسند و مقاومت البرز آغاز شد. این دیدار که به دلیل قطعی برق سالن با وقفه هایی همراه بود با نتیجه پنج بر سه به سود گیتی پسند به پایان رسید. احمد عباسی که به تازگی به گیتی پسند پیوسته در این دیدار، هت‌تریک کرد.‌دیروز همچنین تیم تازه لیگ برتری شده آتلیه قم به مصاف ارژن شیراز رفت و با نتیجه سه بر دو به پیروزی رسید.‌سومین بازی نخستین روز هفته دوم هم با برتری ۲ بر صفر شهروند ساری برابر هیات فوتبال قم به پایان رسید.

پرسپولیس در مصاف‌ با کولوس اوکراین
تیم فوتبال پرسپولیس تهران در جریان اردوی اوکراین، امروز به مصاف کولوس می رود.
به گزارش ایرنا، سرخپوشان پایتخت که به منظور برگزاری اردوی آماده سازی راهی شهر کیف پایتخت اوکراین شده اند از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه امروز و در نخستین دیدار تدارکاتی به مصاف کولوس از تیم های لیگ برتر این کشور می روند.‌قرار است، مدافع عنوان قهرمانی ایران یک دیدار تدارکاتی دیگر هم در اردوی اوکراین برگزار کند.‌

آخرین اخبار استقلال در ارمنستان
فردین نجفی و حسین حیدری به اردوی آبی‌ها در ارمنستان اضافه شدند.
به گزارش ایسنا، درحالی که سه روز از اردوی استقلالی‌ها در ارمنستان می‌گذرد، این تیم تمرینات بدنسازی خود را پیگیری می‌کند و خود را برای برگزاری یک بازی تدارکاتی آماده می‌کند. آبی‌ها در دو نوبت تمرین می‌کنند و میک مک درموت طراحی این تمرینات را برعهده دارد و منصوریان به طور ویژه بر عملکرد بازیکنان نظارت می‌کند. جو اردوی استقلالی‌ها صمیمانه است و بازیکنان در فضایی با نشاط تمرینات خود را ادامه می‌دهند.‌مجتبی جباری هافبک استقلال که شایعاتی در باره مصدومیتش منتشر شده بود، در تمرینات بدنسازی وکار با وزنه استقلالی‌ها حضور دارد تا نشان دهد مشکلی برای بازی کردن ندارد.گفته می‌شود پارس جم جنوبی و یک تیم ارمنستانی رقبای استقلال در اردوی ارمنستان هستند.

نسخه مناسب چاپ