اخبار کوتاه خارجی
 

رد پیشنهاد ۱۰۰ میلیونی چلسی برای هیگواین
مقامات یوونتوس به پیشنهاد صد میلیون یورویی تیم فوتبال چلسی برای جذب ‘گونزالو هیگواین’، مهاجم آرژانتینی این باشگاه پاسخ منفی دادند.
به گزارش پایگاه خبری ‘گل’،‌ ‘آنتونیو کونته’ سرمربی چلسی که برای یافتن مهاجمی به جای ‘دیه گو کاستا’ قبل از شروع فصل رقابتهای ۱۸-۲۰۱۷ ناکام شده است و ‘روملو لوکاکو’ را هم در اختیار منچستریونایتد گذاشته، در حال حاضر به دنبال یک مهاجم نوک است و برای رسیدن به این منظور هیگواین را هدف قرار داده است.انتظار می رود کاستا تا چند وقت دیگر از چلسی جدا شود.‌هیگواین در فصل رقابتهای ۱۶-۲۰۱۵ خوش درخشید و با زدن ۳۶ گل در رقابت ‌های سری آ ایتالیا، رکورددار گلزنی در طول یک فصل در تاریخ این رقابت‌ ها محسوب شد.وی در لیگ قهرمانان اروپا هم پنج بار گلزنی کرده است.

پاس گل کاوه رضایی در نخستین حضور در شارلوا
کاوه رضایی دیروز در دیدار دوستانه تیمش مقابل نماینده فرانسه نخستین حضورش در یک مسابقه را با لباس تیم جدیدش تجربه کرد.
به گزارش فارس، کاوه رضایی دیروز نخستین بازی خو را با لباس شارلوای بلژیک مقابل آمینس نماینده کشور فرانسه انجام داد و در دقیقه ۴۳ این مسابقه به هم‌تیمی خود پاس گل داد.

۲ بازیکن دیگر در فهرست فروش پاری سن ژرمن
دو بازیکن پاری ‌سن‌ ژرمن در فهرست فروش این باشگاه قرار گرفته‌اند و می توانند در تابستان از این تیم فرانسوی جدا شوند.
روزنامه اکیپ فرانسه از دو بازیکن بزرگی سخن به میان آورد که در فهرست فروش پاری سن ژرمن قرار گرفته‌اند و جایی در تیم اونای امری برای فصل بعد نخواهند داشت. اکیپ نوشت که حاتم بن عرفه و گریگور کریشویاک در اردوی تابستانی پاری ‌سن‌ ژرمن در آمریکا حضور نخواهند داشت.

مورینیو: منتظر زلا‌تان می‌مانیم
«خوزه مورینو»‌ سرمربی تیم فوتبال منچستر یونایتد انگلیس از احتمال بازی «زلاتان ابراهیموویچ»‌ در فصل بعدی لیگ فوتبال جزیره در این تیم خبر داد و گفت، دلیلی ندارد که منتظر بازگشت او نمانیم.
به نوشته نشریه انگلیسی گاردین، وی گفت:‌ با توجه به پارگی رباط زانوی زلاتان، انتظار نمی رود او تا دسامبر به بازی برگردد اما، این مهاجم سوئدی در زمان مناسب به منچستریونایتد برمی گردد.‌مورینو افزود:‌ درهای بازگشت به روی ابراهیموویچ باز است. البته،‌ ما می خواهیم صادق باشیم. تصمیم گیری در این مورد به خود او بستگی دارد.‌سرمربی منچستر یونایتد تاکید کرد: چرا نباید منتظر بازگشت چنین بازیکنی نمانیم. در حالی که منچستر یونایتد با «روملو لوکاکو» و «ویکتور لیندلوف» قرارداد امضا کرده است، مورینیو از نیاز تیم خود به دو بازیکن دیگر خبر داد و احتمال به خدمت گرفتن «نمانیا ماتیچ» را رد نکرد. «اریک دایر» و «ایوان پریشیچ» از دیگر بازیکنان مورد نظر منچستر یونایتد هستند.

پراندلی و رویای قهرمانی با النصر در آسیا
سرمربی النصر امارات تاکید کرد که به دنبال قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا است.
به‌ گزارش اسپورت ۲۴، چزاره پراندلی، سرمربی سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا با وجود پیشنهادهای زیادی که داشت تصمیم گرفت راهی خلیج فارس شود تا هدایت النصر امارات را بر عهده گیرد.‌این مربی سرشناس ایتالیایی تاکید کرد که به دنبال قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا است و برای رسیدن به این هدف خود نهایت تلاشش را به کار می‌گیرد.‌او گفت‌: حضور من در النصر به این معنا نیست که دیگر در فوتبال ایتالیا مربیگری نمی‌کنم. چند پیشنهاد خوب داشتم اما تصمیم گرفتم که در النصر مربیگری کنم و اهداف بزرگی در سر دارم.سرمربی سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا، ادامه‌ داد: به دنبال قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا هستم و برای رسیدن به این هدف نهایت تلاشم را به کار می‌گیرم. در النصر بازیکنان بزرگی مثل واندرلی و عبدالعزیز براده بازی می‌کنند.

نسخه مناسب چاپ