قالیباف: تجهیزات آتش نشانی تهران مناسب است
سرویس سیاسی – اجتماعی: شهردار تهران با تاکید بر این که تجهیزات آتش نشانی تهران مناسب است، از به روز بودن این تجهیزات خبر داد.
محمد باقر قالیباف در حاشیه مراسم افتتاح ۸۸ پروژه شهری با بیان این که امروز با وجود ترافیک و افزایش چندمیلیونی خودروها،مدت زمان رسیدن خودروهای آتش نشانی به محل حادثه ۱.۵ دقیقه نسبت به قبل کاهش داشته است، تاکید کرد: ظرفیت تجهیزات آتش‌نشانی ما به روز شده است و امیدواریم بتوانیم درحوزه پروژه های مدیریت بحران هم رشد بیشتری داشته باشیم.
شهردار تهران با تاکید بر این که در حوزه تجهیزات آتش‌نشانی وضع بدی نداریم، افزود: با بعضی از اتفاقاتی که در کشورهای پیشرفته رخ داد، دیدم که قدرت عمل و تجهیزات آتش نشانی ما مناسب است.
قالیباف همچنین بر ضرورت سختگیری درباره پارک کردن خودروها در خیابان‌ها تاکید کرد و گفت: یکی از مشکلات ما در شهرها این است که برای هر واحد آپارتمان یک پارکینگ پیش‌بینی می‌کنیم، این در حالی است که سرانه خودرو برای هر خانواده بیش از یک خودرو است. ما نمی‌گوئیم هر واحد آپارتمان دو پارکینگ داشته باشد بلکه ضروریست برای ورود وخروج خودرو در شهر سختگیری کنیم تا هر فرد فکر نکند باید یک خودرو شخصی داشته باشد.

نسخه مناسب چاپ