هلاکت ۳ تروریست در منطقه صفر مرزی شمال غرب کشور
سرویس سیاسی – اجتماعی: روابط عمومی‌قرارگاه حمزه سید‌الشهدا‌(ع) نیروی زمینی سپاه از هلاکت ۳ تروریست و زخمی‌شدن ۴ تروریست در درگیری رزمندگان اسلام با تروریست‌ها در منطقه صفر مرزی شمال غرب کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی‌کل سپاه، قرارگاه حمزه سید‌الشهدا‌(ع) نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:‌ پنجشنبه شب تعدادی از تروریست‌های وابسته به استکبار جهانی و سرویس‌های جاسوسی بیگانه که در منطقه صفر مرزی شمال غرب کشور قصد انجام اقدامات تروریستی داشتند با هوشیاری و قاطعیت رزمندگان قرارگاه حمزه سید‌الشهدا‌(ع) نیروی زمینی سپاه مواجه و در یک درگیری سنگین ناکام ماندند.
‌در این درگیری سه نفر از تروریست‌ها به هلاکت رسیدند، چهار تن زخمی‌و یک تن از تروریست‌ها هم دستگیر شد و مابقی آنها به آن سوی مرز فرار کردند.
در جریان این درگیری، سرگرد یاسین قنبری یکی از پاسداران دلیر انقلاب اسلامی‌لشکر ۳ حمزه سید‌الشهدا(ع) به درجه رفیع شهادت نایل آمد و یکی دیگر از رزمندگان اسلام مجروح شد.
در پایان این اطلاعیه تأکید شده است:‌ فرزندان ملت ایران در نیروی زمینی سپاه و سایر سازمان‌های نظامی، اطلاعاتی و امنیتی اجازه عرض اندام به پیاده نظام‌های قدرت‌های استکباری و مرتجعان منطقه‌ای نخواهند داد و با هرگونه اقدامی‌که بخواهد امنیت و آرامش میهن اسلامی‌را مورد تهدید قرار دهد، قاطعانه برخورد خواهند کرد.

نسخه مناسب چاپ